Wpis z mikrobloga

#bekazpodludzi #logikarozowychpaskow #gowniak #zalesie
Moja dziewczyna udziela korepetycji z języka angielskiego. Opowiada mi milion historii, że ma dzieci, które nie chcą na to chodzić ale matka ich zmusza.
Ale najlepsze są matki tego typu:

- na 17 był umówiony Oktawian
Wybija. 17:10 Oktawiana niema, moja dziewczyna dzwoni do Madki, spytać co się dzieje
Madka: Oktawian dzisiaj nie przyjdzie bo jest chory
Takich sytuacji jest dziesiątki - te baby nie rozumieją, tego że moja dziewczyna jak by dostała info nawet 1h wcześniej to mogła by sobie jakiegoś ucznia przesunąć na tą godzinę albo wyjść na zakupy a tak to jest udupiona na godzinę w domu.

- Moglibyśmy przełożyć dzisiejszą lekcje Daniela z 18 na 16 bo o 18 daniel ma dentystę ?
Proszę poczekać zaraz dam znać.
Dziewczyna obdzwania Madkę typka co miał być o 16 i pyta, czy byłoby problemem jak by przyszedł dzisiaj o 18 bo jest taka i taka sytuacja - zgadza się.
Więc daje znać że Daniel może być na 16
Wybija 16:10 Daniela niema, dziewczyna dzwoni; "Daniel dzisiaj nie przyjdzie"

- wzięła by Pani mojego Karola w sobotę na 2 godziny bo mają bardzo trudny sprawdzian w poniedziałek ? Moja dziewczyna nie planuje lekcji na soboty. No dobrze to jaka godzina Pani pasuje ? 12-14 ? Okej
Cały weekend #!$%@?, z dziewczyną nie da się nigdzie wyjść bo czekamy na Karolka
wybija 12:10 Karolka brak, dziewczyna dzwoni
Ojej Karol jednak dzisiaj nie przyjdzie, przełożyli sprawdzian.

Takich sytuacji jest dziesiątki - te baby nie rozumieją, tego że moja dziewczyna jak by dostała info nawet 1h wcześniej to mogła by sobie jakiegoś ucznia przesunąć na tą godzinę albo wyjść na zakupy a tak to jest udupiona na godzinę w domu. Ale najlepsze jest to że jak tym Madką wyskoczy 30 min obsuwy u dentysty to już wyzywają wszystkich, że mają plan dnia zrujnowany i ona była umówiona na 17:00 a nie 17:30.
  • 78
@motokate: co znaczy jakość korków jest ok, jak madki czasami wysyłają dzieci, które mają taki opór do nauki i niechęć, żeby moja dziewczyna musiałaby im robić "laskę" za każde "nauczone" się słówko.
@neomariusz: no to brawo, widocznie trafiła w nisze. A teraz wpisz w google "korepetycje angielski miasto" i zobacz ile jest propozycji. I nie mówimy tu o korepetycjach dla licealisty, studenta czy dorosłego, tylko dla gowniaka, czyli poziom podstawowy