Wpis z mikrobloga

@AndyMendy: znając moje szczęście do inwestowania, w momencie jakbym ulokował całe pieniądze, na świecie wybuchłaby III wojna światowa, wszystko poleciałoby na łeb i szyję, ludzie przymieraliby głodem a millenialsi jeden po drugim wieszaliby się na drzewach. Zatem doceń to, co dla populacji ludzkiej robię, trzymając swoje ciężko zarobione pieniądze w i-en-dżi :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@chrominancja: fakt, że z uwagi na stopy obecnie nie ma polskiego banku z korzystnym kontem oszczędnościowym, ale są przynajmniej takie, na których się nie traci (w sensie dosłownym, że po miesiącu saldo jest ujemne). Serio używasz konta z opłatą za prowadzenie? Gdzieś poza pko jeszcze takie atrakcje są? W przypadku opa to kwestia wyrównania za wcześniejszą pomyłkę banku jak wynika z komentarzy
@poprostuzyj tak, mam w pkobp i chyba tylko z lenistwa nie zmieniam. Mam tam za mało kasy (ostatnio musiałam wypłacić ;_;) ale jest polączone z moim kontem gdzie mi pobiera w ramach oszczędności jakiś tam procent i to jest dla mnie akurat plus. Tzn był plus jak miałam kasy na tyle dużo by nie tracić xD
@ifiruledtheworld, @benwatkins : Po zmianie oprocentowania 7 lipca 2020 na kontach naliczyły się błędne odsetki wraz z podatkiem.
Sytuacja dotyczy kont, na których klient wykonał w lipcu lub sierpniu transakcję w weekend lub dni robocze po godzinie 21:30. Zapewne w tym czasie zrobiliście takie transakcje na koncie, stąd widzicie w historii konta korektę.