Wpis z mikrobloga

Znowu pedalarze zapychają miasto... Ktoś powinien zrobić kiedyś porządek z tą całą masą kretynów. A wystarczyło by przełożyć na sobotnie popołudnie albo niedzielę rano. To nie. #!$%@? Warszawiaków w piątkowy szczyt. Zablokujmy miasto. Niech stoją w tramwajach, autobusach, samochodach. Niech się spóźniają, tracą pieniądze i czas.

A wszystko to w imię bandy rowerzystów którzy chcą zamanifestować światu jacy są wspaniali. Banda samolubnych dupków.

Jeśli cokolwiek osiągnęli to na pewno nienawiść do siebie i tych swoich pieprzonych rowerków...

#warszawa #rower #terroryzm #dupki
  • 106
@blubi_su: Nie chcę rozważać, co by było gdyby, ale przez wiele lat nic nie robiono w sprawie rowerów. Dopiero kiedy pojawiła się masa i zaczęła być widoczna, coś się zaczęło dziać, a władze miasta nie bez powodu na tematy rowerowe rozmawiają z ludźmi związanymi z MK.

Bo wszyscy znajomi których znam uważają masę za terroryzm.


Współczuję znajomych.
Jeśli w tak idiotycznie prosty sposób mogę doprowadzić kogoś do takich nerwów - sama radość.


@nepuwek: wiesz ja osobiście mam w dupie masę - nigdzie się nie spieszę, pracuje dla siebie więc czy wyjdę sobie wcześniej czy później to mnie wali, mieszkam na zadupiu to raczej u mnie się nie kręcą...

nie wywołuje to u mnie złości tylko żal, że są idioci-egoiści, którzy są w stanie zrazić społeczeństwo do każdego (teoretycznie
@blubi_su: No właśnie przez takie płaskie myślenie nic nie rozumiesz. Dzięki temu że masa powoduje taki #!$%@?, miasto bardziej się z nią liczy i robi więcej dla rowerzystów. Dzięki czemu jazda rowerem po mieście jest bezpieczniejsza i efektywniejsza. Dzięki temu ja nie zatykam dróg samochodem, tylko jadę na rowerze. Biorąc pod uwagę masę, pęd i rozmiary, samochód zajmuje kilkadziesiąt razy więcej miejsca na drodze niż rower. Im więcej ludzi się na