Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@N4ght:
jest to forma odrzucenia wyprzedzającego i przynosi ulgę - jeżeli ja kogoś nie akceptuję jako pierwszy to zdejmuje to (na krótko) ze mnie ciężar że sam nie akceptuję siebie i ryzyko że ktoś nie zaakceptuje mnie
  • Odpowiedz
jest to forma odrzucenia wyprzedzającego i przynosi ulgę - jeżeli ja kogoś nie akceptuję jako pierwszy to zdejmuje to (na krótko) ze mnie ciężar że sam nie akceptuję siebie i ryzyko że ktoś nie zaakceptuje mnie


@heniek_8: grubo, nie wiem czy trollujesz czy to prawdziwe mechanizmy ale komentarz spoko xDD
  • Odpowiedz
@N4ght: Żyjąc w swoim malutkim zapchlonym świecie ograniczającym się do 4 ścian w piwnicy nie są w stanie pojąć w swoim małym rozumku, że ludzie mają rózne preferencje ¯\(ツ)_/¯ To nie tylko z tym tagiem tak jest, ludziom się po prostu we łbach delikatnie #!$%@? ¯\(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@N4ght:

to samo jest jak ktoś na tagu o iphone o coś zapyta to #!$%@? wie skąd pojawiają się odpowiedzi androidowców ze #!$%@?ć Apple i ich telefony, tylko xiaomi albo inne oppo, a post jest otagowany #iphone czy #apple,

Daleko nie szukając Ps4 vs Xbox, ktoś pisze ze kupił jedną albo drugą konsole i ze mu z tym fajnie i pyta o jakieś akcesoria/gry to się zlatują eksperci z przeciwnego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@N4ght: jaki ty w ogóle jesteś pasywnie agresywny człowieku xD cycki w internecie sirius biznes

"Nie szkalujcie małych cycków chamy" dwa zdania później: "(...) Spasione spocone wymiona" xDDDD

Nie, żebym był ekspertem czy coś, ale dokładnie takie teksty też się da znaleźć pod zdjęciami jak to nazwałeś "tagu kontenerowskiego"
  • Odpowiedz
@maciekson zareagowalem emocjonalnie bo mnie #!$%@? taki spam prymitywów, mimo że sam lubię duże cycki o ile wyglądają estetycznie, co do argumentu że wszędzie to chyba oczywiste, ale zobacz sobie tagi, #!$%@? się do małych cycków występuje wielokrotnie częściej.

Ale tak przyznam że wpis w klimatach #mirkoseriousbusiness ale no próbuję zrozumieć mechanizm xDD
  • Odpowiedz
@N4ght: Ja mam małe piersi i zdarzało się, że faceci w autobusie czy na imprezie podchodzili żeby skomentować. Lol. Też tego nie ogarniam, po co w ogóle coś takiego mówić.
  • Odpowiedz