Wpis z mikrobloga

zawsze znajduje się jakaś grupa userów która musi się zesrać w komentarzach że ma małe cycki??


@N4ght: Ten typ przygłupów to jeszcze nic. Najlepsi są ci, co wpadają regularnie pod ten tag aby zesrać się czymś w stylu: 'Wy pedofile! Ona ma 14 lat!"

Ci to są #!$%@?ęci dopiero...
  • Odpowiedz
Ja mam małe piersi i zdarzało się, że faceci w autobusie czy na imprezie podchodzili żeby skomentować. Lol. Też tego nie ogarniam, po co w ogóle coś takiego mówić.

@janeeyrie: Tzn co mówili? Że masz małe cycki?
  • Odpowiedz
@janeeyrie: Wiem. Kobiety sobie wkręcają, że są nieatrakcyjne i brzydkie, bo albo same mają małe piersi albo mają normalne, ale widzą często kobiety z większymi, albo mają duże, ale gdziekolwiek na świecie istnieją z jeszcze większymi. Wkręcacie sobie inne traktowanie, olewanie itp. To pewnie siedzi w podświadomości.
  • Odpowiedz
@janeeyrie: Wkręcasz sobie, że opinia gości, którzy uwielbiają wielkie cyce jest opinią wszystkich mężczyzn. Uwierz mi - tyłek, proporcje ciała i buzia są ważniejsze. Ogromne piersi są najpopularniejsze wśród biedoty, która traktuje to jako znak płodności i dobrobytu, tymczasem większość facetów lubi wszystkie lub większość cycków.
  • Odpowiedz
@janeeyrie: Mężczyźni najbardziej lubią średnie piersi, ale niewątpliwie bardziej atrakcyjne dla mężczyzn wydaje się być wielgachny biust niż brak piersi.

Aha, jeszcze coś - według statystyk małe cycki bardziej negatywnie oceniają kobiety niż mężczyźni.

Nie wiem jaki masz rozmiar, ale uwierz mi, wpychanie się w kompleksy, bo ktoś podchodzi i wprost mówi, że masz małe cycki xD nie jest zbyt roztropne.
  • Odpowiedz