Wpis z mikrobloga

@Tommy__: będę za jakiś czas szukać mieszkania w jednym konkretnym bloku (bo mam taki kaprys) i prawdę mówiąc myślałam o takich ulotkach. Ciekawe ile ludzi weźmie mnie za flippera. xD ale to za trzy lata jeśli wszystko wypali bo powinnam wtedy mieć na nie gotówkę xD
@Axoi jak szukałem mieszkania na konkretnym osiedlu, to przez widok z okna na zdjęciach ze stron pośredników typowałem które to dokładnie mieszkanie i wrzucałem do skrzynki liścik z informacją, że jestem zainteresowany kupnem. Udało mi się tak obejrzeć kilka mieszkań, ale finalnie i tak kupiłem od kogoś, kto wrzucił swoje wlasne mieszkanie na olx.
U pośrednika byłem raz i mimo, że wiedział w których blokach nie chcemy mieszkać, to się z nami
@Can_I_help_you: powiem tak, nie planuje marnować na pośredników ani minuty. Ale to i tak kwestia jeszcze paru lat, na razie wynajmuje tuż obok tego konkretnego bloku.( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Tommy__ ostatnio dostaliśmy pliki z drukarni w takim stylu, naklad 35 i 20 tysięcy sztuk takich ulotek. Ale i tak najgorsi są ci, co otwierają drzwi tym ulotkarzom
@Tommy__: #!$%@?.To niech sprzeda za cenę rynkową a nie z litości. Jak sprzedając rower powiem, że to dlatego, że wyjeżdżam do Gwatemali a nie dlatego, że mnie dupa boli to też by cię #!$%@? piekła? Muszę koniecznie wyjawić prawdziwy powód transakcji bo wykopki tak twierdzą.
@rzwirq2032: A ja podam nieprawdziwy powód transakcji. Sprzedam buty mówiąc, że są za małe a tak naprawdę to kolor mi się nie podoba. OSZUST OSZUST!

nieetycznym celu.


Cel jest etyczny. Mieszkanie szybciej trafi do kogoś kto go potrzebuje. Do tego w lepszym stanie. I jeszcze ktoś na tym zarobi. Nie może być bardziej etycznie.