Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#samoocena #zwiazki #logikarozowychpaskow

Hej Mirki. Moje pytanie kieruje glownie i w sumie tylko do meskiej grupy wykopu. Nie mam tutaj konta, a nie znam innej strony gdzie mozna dodac anonimowe pytanie, wiec dodaje tutaj z anonimowego.

Jakie macie pro-tipy by tez przestac byc wstydliwa przy #niebieskipasek? Przez gimnazjum bylam ofiara mobbingu az tak bardzo, ze musialam zmienic szkole. Moim mobberem byl chlopak ktory zniszczyl mi prawie dwa lata zycia. Nie wiem czemu uparl sie akurat na mnie bo jestem przecietna i dosc normalnie wygladajaca osoba. Po prostu bylam latwym celem bo zawsze bylam cicha i mialam niska samoocene. Nigdy nie potrafilam sie postawic.. Dzis jestem na studiach, ale rany pozostaly i mam pewna "traume" ktora sprawia, ze trudno mi rozmawiac z mezczyznami. Gdy rozmawiam z #niebieskipasek plata mi sie jezyk az tak bardzo, ze raz jeden chlopak spytal sie czy jestem z Ukrainy bo mam niby akcent, a ja sie poprostu stresuje( ͡° ͜ʖ ͡°) Gdy jestem w grupce znajomych i sa obcy mezczyzni to przewaznie nic nie nie odzywam bo mam strach przed ich reakcja na moja osobe. Raz nie poszlam na urodziny kolezanki bo mialo byc tam wiele jej kolegow ze studiow ktorych ja nie znalam. Uprzykrza mi to tez zycie towarzyskie bo moje kolezanki sa bardzo nastawione na to by poznawac innych facetow, a ja poprostu boje sie ze uznaja ze jestem brzydka i beda mnie obgadywac. Czesto nie wychodze z kolezankami na miasto bo wiem, ze beda probowac poznac #niebieskiepaski. Bylam u wielu psychologow, ale nic nie dalo. Trudno mi sie otworzyc przed innymi. Zalezy mi na meskim spojrzeniu na ta sprawe bo mam wiele kolezanek, ale zero kolegow. Mialam raz chlopaka na koncu liceum, ale zwiazek zakonczyl sie przez to, ze poprostu wstydzilam sie przed nim rozebrac, wiec on stwierdzil, ze ten zwiazek zle wplywa na jego psychike. Innych bliskich kontraktow z mezczyzna nigdy nie mialam. Pewnie spytacie jak to mozliwe, ze mimo wszystko mialam chlopaka. Moj byly jest typem ekstrawertyka i to czym wy nazywacie #normikiem, wiec to on do mnie "zagadal" i kontynuowal relacje mimo moich problemow ze wstydliwoscia. Wiem, ze nie kazdy mezczyzna jest w stanie poswiecic sie tak duzo jak on i rozumiem czemu zakonczyl ze mna zwiazek. Wiem tez, ze nasz zwiazek zle wplynal na jego samoocene. Dlatego chce nad soba pracowac i nie oczekiwac, ze to #niebieskipasek bedzie odwalal cala robote w zwiazku. Z jednej strony chcialabym jednak zobaczyc jak to jest miec prawdziwy i szczesliwy zwiazek, wiec bardzo chce nad soba pracowac. Kolezanki radza mi zalozyc tinder, ale ja wiem, ze zalame sie psychicznie jesli przyjde do domu i okaze sie, ze chlopak usunal pare po spotkaniu. Po drugie nie wiem czy tinder jest miejscem gdzie moge szukac partnera bo wszelkie ONS odpadaja w moim przypadku. Mam okropnie niska samoocene.

Tylko blagam- bez komentarzy, ze rozowa nie moze byc przegrywem czy zebym pokazala sie na privie. Prosze was poprostu o rade bo nie mam zadnego kolegi ktory moze mi z tym pomoc. Chce zostac anonimowa i uslyszec od was rade. Z gory dziekuje wam wszystkim za pomoc i mam nadzieje, ze komus chcialo sie to przeczytac i pomoc mi.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f61e90cf49ad326e7b19c3c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę
  • 14
OP: @marcel_pijak: To dobry pomysl, ale problem w tym, ze ja nie mam ani jednego kolegi. Moj kontakt z mezczyznami ogranicza sie do studiow badz kolegow moich kolezanek, ale tak jak wspominalam- z ich kolegami unikam kontaktu jak ognia bo sie stresuje. Jestem na lekarskim, wiec wiecej tu kobiet niz mezczyzn. Inaczej tez czuje sie rozmawiajac na tematy "naukowe" niz na zwykla rozmowe jesli uwazam, ze #niebieskipasek jest przystojny.
@
OP: Sory jesli dodam ten komentarz wiele razy, ale nigdy nie dodawalam tu nic anonimowo, wiec jestem troche #blondynka

@Kalafior_Krzys_2: To dobry pomysl, ale problem w tym ze ja nie mam ani jednego kolegi. Nigdy nie mialam w sumie zadnego kolegi. Mam za to duzo kolezanek, ale one nie maja tego problemu. Kontakt z #niebieskipasek przychodzi im bardzo latwo, a ich koledzy znaja mnie jako "ta co nigdy sie nie
@AnonimoweMirkoWyznania: stresujesz się przy ładnych niebieskich,czyli masz jak przeciętny facet( ͡° ͜ʖ ͡°),może zamiast spotykać się w grupie umów się z jedną koleżanka i jej chłopakiem,będzie ci łatwiej,dodaj jakieś jedno dobre zdjęcie na ig lub fejsa,napewno trafi się jakiś pozytywny komentarz i może podniesie ci trochę samoocenę
OP: @Kalafior_Krzys_2: Znaczy sie problem powieksza sie gdy uwazam, ze chlopak jest przystojny, ale problem pojawia sie tez gdy jestem w sytuacjach gdy musze rozmawiac z mezczyznami ktorych nie uwazam za szczegolnie atrakcyjnych dla mnie. Kontakt z plcia przeciwna bardzo mnie stresuje.. Chcialabym kogos poznac, ale nie potrafie wyobrazic sobie sytuacji, ze zagaduje do jakiegos mezczyzny. Zastanawialam sie nawet na kursem/szkola podrywu, ale nie wiem czy takie cos wgl ma
OP: @MaczuPikczu512: Jesli chlopak jest kilka miesiecy w zwiazku z dziewczyna to napewno ma jakies fizyczne potrzeby, a jesli dziewczyna unika tematu/zakancza kazda romantyczna sytuacje/znajduje glupie wyjasnienia czemu nie chce przejsc dalej i zrobic powazniejszych rzeczy/ klamie, ze ma miesiaczke 24/7(i milion innych rzeczy ktore zmyslalam by uniknac kontaktu fizycznego) to mam wyrozumienie czemu ze mna zerwal. Wiem, ze wplynelo to zle na jego samoocene bo dlugo trudno mu bylo
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie oplaca sie isc na te szkoly podrywu albo kursy, tylko praktyka i jakas terapie mozesz dodac. Albo napij sie przed spotkaniem lekko, aby miec taka banie ale nie chodzic od lewa do prawej i moze wtedy bedziesz smielsza, albo mikrodawki lsd ( ͡º ͜ʖ͡º)
@AnonimoweMirkoWyznania:

Bylam u wielu psychologow, ale nic nie dalo


Jak wyglądały te spotkania? Ile spotkań było z każdym z nich? Czy dany psycholog przedstawił zalecany typ terapii po pierwszym wywiadzie? Gdzie ich wynajdowałaś, czy posiadali jakieś referencje czy brałaś ich z internetu? Czy byli oni pod superwizją?

wiec bardzo chce nad soba pracowac. Kolezanki radza mi zalozyc tinder


Chyba trochę kolejność nie ta (co sama zauważasz) - jeśli masz problemy z