Wpis z mikrobloga

@Dine: no właśnie mi się w nich nie podoba że mają takie małe wyświetlacze w stosunku do koperty. Chociaż nie, A-178WA - 1A miał spory wyświetlacz i był ok ale wszystkie inne maj takie malutkie wskazanie godziny w stosunku do koperty że gdy patrzę na takie nówki to wydaje mi się że do komunii zaraz każą mi się szykować na spotkanie komunijne i nie będę mógł grać popołudniem w węża na
  • Odpowiedz
@aarahon: no to chyba o to sie rozbija, bo dla niektorym obecne trendy (mowie glownie o rozmiarze zegarkow) srednio podchodza. Osobiscie uwielbiam male zegarki, moze stad podoba mi sie a158, a juz a168 nie do konca.
  • Odpowiedz
@Dine: ja też lubię małe zegarki, nawet był taki czas że chciałem zamawiać metalową kopertę do mojego starego casio iluminatora ale jak okazało się że mechanizm też siadł to odpuściłem temat a dla mnie był to wzór uniwersalności:
- metalowa i lekka i nie za drobna bransoleta z pełnych ogniw,
- regulacja bransolety trwała 12 sekund od zdjęcia do założenia zegarka i nie potrzeba do tego narzędzi, regulacja co 1,5 mm
aarahon - @Dine: ja też lubię małe zegarki, nawet był taki czas że chciałem zamawiać ...

źródło: comment_1600189607wmv5OsdpLZIcw1dmWw875M.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz