Wpis z mikrobloga

@maksida: ciekawe czy katolicy by narzekali jakby musieli płacić podatek na naukę ateizmu w szkołach a tajemnica spowiedzi byłaby zlikwidowana bo to irracjonalne że możesz ukrywać przestępcę i nie być ukaranym.

A no i największe partie rozmawiałyby o zakazie "propagandy katolicyzmu" czyli np. procesji z okazji Bożego Ciała :)

W urzędach obok flagi wisiałyby napisy "Bóg nie istnieje" a po miastach jeździłyby furgonetki z plakatami ludzi umierających na HIV bo nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kubako: ja sie nie przejmuje

@maksida: bo jesteś w takim razie bierna. A co jakby ktoś przychodził, ustawiał Ci talerze po swojemu w kuchni, a potem zabierał pół wypłaty i szedł na melanż w którym nie chcesz uczestniczyć?

Kościół i wierzących mam w dupie, ich tezy też, byle by nie brali moich pieniędzy na swoje czary.
@zmasowanyatak masz połowiczną rację. A mianowicie płacisz Kirchensteuer na swoje wyznanie. Przy średnich zarobkach jakieś 50€ miesięcznie. Chyba że jesteś muzułmaninem. Wtedy płacą wszyscy obywatele za Ciebie ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ci pracujący, ma się rozumieć :DD

Gdy chcieli niedawno wprowadzić również podatek ciapatym, to na ulicy wrzało i...
temat zamknięty ( ͡ ͜ʖ ͡)
Cale szczęście, grosza ode mnie czarne nie dostały