Wpis z mikrobloga

#windows81 #windows
Mircy, zakupiłem sobie klucz z fakturą (na pewnym portalu) do Windows 8.1 Pro. Niestety klucz nie działa a na infolinii MS dowiedziałem się, że jest od wersji Enterprise. Ma ktoś może obraz ISO Windows 8.1 Enterprise w wersji x86? Szukałem w google ale wolałbym coś legit niż z chomika i tym podobnych. Z góry dzięki za pomoc :)
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ZippyTobi: nope. Pro aktywuje pro, home aktywuje home. Enterprise wymaga aktywowanej pro aby działać, to specjalna wersja przeznaczona dla firm, z zaawansowanymi funkcjami bezpieczeństwa. Bierz zwrot kasy od typa i kup normalnego Windowsa a nie jakieś dzikie piraty
@Koliat: Dzięki za info. Gościu upiera się, że na 100% jego klucze są legit i w sumie na infolinii MS miła Pani także to potwierdziła, że są legalne jednak do wersji Enterprise. Idzie prośba o zwrot kasy.
Enterprise wymaga aktywowanej pro aby działać, to specjalna wersja przeznaczona dla firm, z zaawansowanymi funkcjami bezpieczeństwa.


@Koliat: a da się w ogóle mieć licencję BOX na wersję Enterprise? ekspertem nie jestem, ale nie widziałem takiego zwierzaka bez KMS (co nie jest dziwne, bo duże firmy mają KMS)