Wpis z mikrobloga

  • 625
Dziś w nocy ktoś ukradł mój motocykl Romet RX Tour 125 w kolorze czarnym z zielonymi wstawkami nr rej. SH6376 spod bloku w którym mieszkam w Świętochłowicach. Gdyby ktoś go napotkał to proszę o informację lub telefon na Policje gdyż sprawa została już zgloszona.
#motocykle #motoryzacja #swietochlowice #kradziez #csiwykop
Pobierz bit1 - Dziś w nocy ktoś ukradł mój motocykl Romet RX Tour 125 w kolorze czarnym z zie...
źródło: comment_1600145883tdEPa6QzrJ7HzrFcF18Rb0.jpg
  • 57
@bit1: moim zdaniem ktoś go ukradł żeby sobie pojeździć po lasach i pewnie stoi skitrany w jakiejś szopie. To tak tanie moto że nie widzę sensu kraść na części. Jak znasz jakieś lasy/łąki w okolicy to pokręć się tam w weekend, może złapiesz typa.

Też tak podejrzewam, w okolicy są fajne tereny do jazdy więc możliwe że ktoś będzie trzymał w garażu i tylko pozsdrogami śmigał. Dlatego jest jakaś tam szansa
@Pepe_Boomer: mam nawet bardziej śmiałą teorie. Przypuszczam, że to ktoś z twojego osiedla a nawet twojego bloku. Nie masz tam jakichś aut na blachach z okolicy?

Mom blok odpada bo to sami starsi ludzie ale okolica tą trochę dalszą znana z przestępczości niestety krążyłem już dziś po okolicy ale to jak szukanie igły, ale będę tam też biegał więc może kiedyś go dorwe
@bit1: Mam takie pytanie. Po co ktoś miałby rozkręcać na części sprzęt warty realnie ze 4k pln, do którego części można dorwać wszędzie za grosze?

Po co zyjemy, dokąd zmierzamy? Nie wiem możliwe że nie został skradziony na części tylko do orania nim po lasach.
@bit1: na pocieszenie powiem Ci, że mojego Junaka 121 policja w sierpniu znalazła po 6 tygodniach gdzieś z 7km od miejsca zamieszkania w krzakach. A też straciłem wszelką nadzieję. Po sprawcy ani śladu.

Był przemalowany, a przy stacyjce jakieś obejścia porobione.

Mam nadzieję, że u Ciebie będzie szybciej.
@wojtoon: też mi sie wydaje ze to żadna gratka, po sprzęcie widac ze jakieś żółtodzioby go zakosiły. Najpewniej nachlane nastki, mam nadzieje ze to prawda i sie znajdzie za tydzień
@bit1: Zauważyłem,ze w Polsce od pewnego czasu wzrosły kradzieże rowerów, samochodów i motorów, tak jakoś zbiega się to z przyjazdami pewnych nacji ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@bit1: A jak go zabezpieczałeś? Blokada kierownicy lub/i disc-lock miałeś? Bo jeśli tak jak na zdjęciu, to nieodpowiedzialnie delikatnie mówiąc.

Seryjna blokada kierownicy tylko, miałem w planach kupić lokalizator GPS ale jakoś ciągle to odwlekalem.
Jeśli podjechali dostawczakiem to i tak by nic nie pomogło.
@bit1: Przykro mi straty. Takie cos to sie bierze na pake w jedna osobe nawet nie musisz nic zorganizowac jedziesz przez miasto wracajac z kebaba widzisz ze stoi i sam to ładujesz na pake i elo. Dwie osoby by to zaniosly normalnie bez busa. #!$%@? jak biednie jest w tym kraju ze ukradli Ci chinskiego rometa 125, musisz mieszkac w opor patusiarskim rewirze bo to ewidentnie zawinal jakis sebastian. Z tego