Wpis z mikrobloga

Co do ostatniego trzeciego dnia czyli dzieisjeszego w Warszawie to nie sądziłem że będzie aż tak fajnie. Mimo że prawie 3 dni nie spałem to byłem w miarę wypoczęty xD
Zobaczyłem wszystkie kultowe miejsca w Warszawie oczysxcie mam na myśli z zewnątrz i wewnątrz jedynie Muzeum Powstania Warszawskiego. Sejm, zamek z placem itp. Na pewno będę wracał i oglądał dokładnie inne miejsca. Wycieczkę zrobiłem godzinna z taksiarzem bo bardzo tanie taxi jest w Wwa i zapłaciłem grosze patrząc na to że widziałem wszystko w zasadzie z ważniejszych punktów.
Odwiedziłem sobie punkty gastronomiczne w których można zjeść bardzo dobrze a są mało popularne takie jak Przystanek Kawa I Kanapki niedaleko Muzeum PW. 4.8 na Google mają a ludzi nie było prawie wcale bo ruch mają głównie z rana. Teraz przed podróżą byłem w złotych tarasach bo inny również bardzo fajny taksówkarz powiedział mi że przed 22 za 50% ceny można kupić jedzonko więc sobie kupiłem 2 kawałki pixxy i 2 makarony jako jedna porcje 50 do 50%. Było dobre. Taksówkarze mili, ludzie z gastro mili i nikt się w sumie na mnie dziwnie nie patrzył. W takim Poznaniu w którym bylo fajnie to miesiąc temu wszyscy się na mnie gapili a w tym teraz w Wwa ludzie nie patrzyli raczej. Miasto mi się mega podoba. No niestety cześć z was może być zawiedziona i sam w sumie trochę byłem bo miałem rzucić Rokse i dzisiaj w Wwa odwiedziłem jedna. Było nieziemsko do tego stopnia że potem pojechałem do drugiej u której już w ogóle był raj. Warszawskie dziewczyny z odlotów wygrywają pod każdym względem z Wrocławskimi. Te divy z Wwa a bardzo się angażowały, od początku do końca uśmiech i mile podejście. Z tą drugą to od razu rozmawiałem jakbyśmy się znali od lat i było mega. Patrzyliśmy sobie w oczy i lecieliśmy z tematem. Rozmawialiśmy też o prywatnych sprawach i dziewczyny sobie żartowały. A we Wrocku? We Wrocku znaleźć dziewczynę która się angażuje i ma takie podejście do mnie graniczy z cudem. Do tego wszystkiego cały dzień piękna pogoda. Warszawa to miasto które najbardziej mi się podoba z wszystkich miast Polskich w których byłem poza Wrockiem w którym mieszkam.
Wołam @Eugeniusz_Zua bo chciałeś wiedzieć.
#przegryw
  • 4
@ricco7: Ja kupowałem w jakiejś restauracji w złotych tarasach wysoko tam gdzie kfc idziesz sobie i masz tam jakieś wrapy i salad story i tam gdzie ja kupowałem to jakaś restauracja na literę T ale nie pamiętam jakieś nazywała musiałbym sprawdzić. Od której dokładnie to nie wiem więc musiałbyś się dowiedzieć i które punkty czy coś poza nimi. Ja jestem z Wrocka i dostałem info od taksówkarza więc skorzystałem ( ͡