Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1838
Wąsik zgolony, teraz przyszła pora na zapuszczenie włosów i działamy dalej. Dzięki wszystkim którzy pod ostatnim wpisem wypowiedzieli się krytycznie bądź nie na temat mojego wyglądu i za wszystkie rady które postaram się wprowadzić w swoje życie =)
Wołam plusujacych mój poprzedni wpis by byli na bieżąco
#pokazmorde #niebieskiepaski #uroda
DPary - Wąsik zgolony, teraz przyszła pora na zapuszczenie włosów i działamy dalej. D...

źródło: comment_16000910802U4F7HipSoclTOxi78MdKS.jpg

Pobierz
  • 363
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@DPary: popatrz na jakieś zestawy ubrań z blogu @UszatyBloger vel DandyCore czy MrVintage. Ma spoko bazę i czasem wrzuca kromki na fajne ubrania. Może coś Ci się spodoba. Na Pinterest też obczaj są ubrania ale to po haslach, no. Smart casual czy business casual i masz gotówce praktycznie na infografikach.
  • Odpowiedz
@DPary: Ogólnie plus dla ciebie, że przyjmujesz porady z pokorą, bo głównie przegrywy jak im coś napiszesz szczerze, to strasznie biorą to do siebie i obrażają się jak dzieci.
  • Odpowiedz
@DPary dużo lepiej ci bez tego wąsa, zadbaj trochę o cerę żeby się "odmłodzić" i przypakuj trochę, bo wcale takiej incelskiej mordy nie masz
  • Odpowiedz
@DPary: Jakąś taką nijaką masz twarz, brakuje w niej jakiegoś silnego, męskiego akcentu. Ja bym chyba na Twoim miejscu zapuścił wąsa, byłoby lepiej. Pozdro mordo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@DPary: Nie jest zle Mireczku, ogarnij jakaś dobra fryzurę i zainwestuj w ciuchy, poeksperymentuj ze stylem i więcej pewności siebie. Masz przepiękne oczy!!! ()
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Jaox: wąsa właśnie się pozbyłem za namową wykopków (ʘʘ) Z wąsem możesz mnie zobaczyć w poprzednim wpisie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@koroluk: Kurcze serio się zmienił na lepsze. Ja jednak wybieram drogę bez zarostu i może też coś z tego będzie ʕʔ
  • Odpowiedz