Wpis z mikrobloga

Nigdy nie zrozumiem tego całego „patrz w lusterka, motocykle są wszedzie” gdzie pierdylion motocyklistów ma w dupie własne zdrowie i życie naginając przepisy. Tylko wczoraj podczas 20minutowej jazdy 2-3 motocyklistów #!$%@? mi się na chama. Już nawet ich widze, widze gdzie sa ale nie JEEEEEEB w ostatniej chwili wprost przed moja maskę (bez kierunkowskazu oczywiście) bo ktoś tam skręca i zawala jego pas. No i ja jeszcze faka dostaje XD a on pan musi pierwszy jechać, zesra się jak nie będzie mógł zapierdzielac


W #uk jeszcze gorzej bo na L plates jeżdżą i można się poczuć jak w Indiach. Tym bardziej tutaj są jeszcze skutery na Lkach, kierowcy pewnie nawet nie maja prawka B (ani w sumie na skutera tez nie) i nie maja zielonego ani nawet jasnozielonego pojęcia jak ich pajacowanie wyglada z perspektywy kierowcy samochodu. Plaga skuteroszarańczy z uber eats i deliveroo.

Sama kiedyś tam jeździłam moto i wiem ze są motocykliści którzy są świadomi co i jak, jest ich jednak bardzo mało i zwykle to nie oni krzyczą „motocykle są wszedzie U W A Z A J” tylko debile na przecinakach którzy lubią zapier...ać i mieć wymówkę.

Change my mind.

#motocykle #motoryzacja
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nigdy nie zrozumiem tego całego „patrz w lusterka, motocykle są wszedzie” gdzie pierdylion motocyklistów ma w dupie własne zdrowie i życie naginając przepisy. Tylko wczoraj podczas 20minutowej jazdy 2-3 motocyklistów #!$%@? mi się na chama. Już nawet ich widze, widze gdzie sa ale nie JEEEEEEB w ostatniej chwili wprost przed moja maskę (bez kierunkowskazu oczywiście) bo ktoś tam skręca i zawala jego pas. No i ja jeszcze faka dostaje XD a on
  • Odpowiedz
@PaulStanley jakby nie tag Motocykle to ten post pasowałby do wszystkich grup zmotoryzowanych i nie tylko. Wszędzie są debile, debil w 2 tonowym aucie patrzący w telefon jest trochę bardziej niebezpieczny niż debil na motocyklu, ale obaj dalej są debilami.
Samo hasło "patrz w lusterka" wyszło od tych normalnych, jednak teraz kojarzy się z debilami bo ci są bardziej widoczni ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Wyrewolwerowanyrewolwer: ale nikt nie mówi o akcjach typu „debile są wszedzie” albo „think idiot” żeby takie zachowanie usprawiedliwiać

@KOXsu: bo co

@Huberto606: jw. nie ma akcji usprawiedliwiających idiotów ale właśnie tak jak mowisz debile używają tejże właśnie wymówki. Nie ma naklejek UWAGA NA DEBILI ZA KIEROWNICA XD
I to mnie kuje. Używanie tej wymówki. Think BIKE. No tak. A motocyklista może jakby samo „think” do siebie
  • Odpowiedz
@Wyrewolwerowanyrewolwer: Trochę ma, bo aut które robią 100km/h w 3 sekundy jest niewiele na drogach, a moto które ma takie osiągi dostaniesz poniżej 10k pln.
Jakby te wszystkie świry co to „lubią #!$%@?ć” miały dostęp do szybkich samochodów to działoby się to samo.
  • Odpowiedz
@KOXsu: bo nie jest to damski sport, po pierwsze mało kobiet się tym interesuje po drugie jak jakakolwiek tam jest to właśnie są takie młotki jak ty które totalnie zniechęcają do takiego hobby.

F1 teraz to i tak jest pay and drive wiec XD
  • Odpowiedz
@Cyklosporyba: ale najgorsze jest to ze typki maja gdzieś ze się rozwala, nie myślą o tym kierowcy samochodu który może byłby druga partia w wypadku i spowodował trwałe szkody na zdrowiu motocyklisty lub smierć. Trochę jak z pijanymi kierowcami - chcecie się rozwalać to ok ale nie wciągajcie w to innych
  • Odpowiedz
@Wyrewolwerowanyrewolwer: ale nikt nie mówi o akcjach typu „debile są wszedzie” albo „think idiot” żeby takie zachowanie usprawiedliwiać


@PaulStanley: No nie, bo o wiele łatwiej jest wylać swoją frustrację życiową na jakąś grupę (np.: motocyklistów albo rowerzystów) niż zauważyć że inby odwala każdy.
Zamiast takich akcji mamy 'akcje znicz' czy zliczanie wypadków śmiertelnych w wakacje, ale na nikogo to nie działa bo to przecież normalne że w wypadkach giną ludzie. Mamy też "polskie drogi". Mało materiału masz na YT pokazującego jacy debile kierują samochodami?

Jakby te wszystkie świry co to „lubią #!$%@?ć” miały dostęp do szybkich samochodów to
  • Odpowiedz
@PaulStanley: Pewnie, że elki z delivero jeżdżą w uk jak #!$%@? ale gdzie ty widziałaś ostatnio na drodze jakiegoś ścigacza by się do nich też #!$%@?ć? Tak dla zasady? Bo jak ktoś #!$%@? to musi być ścigacz?
  • Odpowiedz
@Wyrewolwerowanyrewolwer: nikt nie zaprzecza ze inby odwala każdy, chodzi mi o to ze propaguje się akcje które maja na celu uświadamiać kierowców UWAŻAJ MOTUR a sami ich kierowcy maja uważanie na siebie w dupie.


@PaulStanley: Są wzmożone kontrole policji momentami.
A na "uważaj motur" to pretensje proszę kierować do sprzedawców motoryzacyjnych że nie dokładają do wszystkiego naklejek "Kolego w tym audi za mną, nie jedź jak debil bo
  • Odpowiedz