Wpis z mikrobloga

@BlackFoo: nawet jakby kierowca się zatrzymał a potem ruszył to debil na rowerze wjeżdżający z niewidocznego miejsca dla kierowcy na pełnej #!$%@? na przejście dla pieszych i tak by się #!$%@?ł pod samochód
  • Odpowiedz
@push3k-pro: nie podjedziesz :) wiem, bo tamtędy jeżdżę. podjedź kiedyś to się przekonasz.
o rower bardziej chodziło mi przy drugim zdjęciu gdzie przystanek zasłania ścieżkę.
  • Odpowiedz
@BlackFoo: ah tak, wybitny specjalista od ruchu drogowego, typowy p0laczek. Sam interpretuje przepisy zawsze na niekorzyść "organów ścigania" tzn. przeszkadza policji i SM w pracy. Jak się uważa, że coś jest nie tak to się nie przyjmuje mandatu i idzie do sądu a wielki p0laczek Emil może co najwyżej opublikować wysryw na Facebooku.
  • Odpowiedz
Masz się zatrzymać zawsze. Przez tyle lat kierowcy nie potrafią się dostosować do takiej pierdoły, to w końcu dojdzie do tego, że zlikwidują tę zieloną strzałkę i nie będzie problemu dla tych bardziej zagrożonych


@push3k-pro: dokładnie to. Na mojej trasie z pracy miała miejsce taka właśnie sytuacja.

Po czwartym potrąceniu w tym miejscu (o którym wiem), po prostu strzałka w tym kierunku już się nie zapala. A sytuacja jest o
  • Odpowiedz
@push3k-pro: raz miałem sytuację, że właśnie jakiś debil by mnie przejechał, bo się nie zatrzymał na strzałce. Był wieczór, ciemno, ale skrzyżowanie idealnie oświetlone, wszędzie lampy i widoczność bardzo dobra. Czekam na zielone na przejściu, zapala się, odruchowo jeszcze popatrzyłem w lewo czy ktoś nie zasuwa na czerwonym, ale jedzie tylko średnio szybko jedno auto na pasie do prawoskrętu i jest jeszcze stosunkowo daleko ode mnie, no to wchodzę na
  • Odpowiedz
@magicznakraina w Holandii pykają na rowerach od dzieciaka. Dodatkowo większość świateł ustawione pod rowerzystów. Nie mają strzałek w prawo. U nas bardzo dużo osób przejeżdża po przejściach dla pieszych i jeszcze ma pretensje do kierowców aut. Moją koleżankę tak 3 razy auto pukło i do tej pory uważa, że ma pierwszeństwo na przejściu dla pieszych gdy jedzie rowerem.


@Strzaua: Bo ma pierwszeństwo. Zostanie ukarana mandatem za przejazd rowerem po
  • Odpowiedz
chyba ci coś na dekiel padło.

Wiesz czemu w autobusie są takie duże okna?

żeby kierowcy lepiej widzieli biedaków.


@wesolymaruda: Widziałeś wyżej zdjęcie, jeżdżę samochodem. Ty masz oddać prawo jazdy, bo jesteś zagrożeniem dla innych uczestników ruchu, a nie dlatego, że inni ci zazdroszczą samochodu, a jeśli samochód jest jedynym czym się możesz pochwalić to tym gorzej.
  • Odpowiedz