Wpis z mikrobloga

Jak mnie ta reklama #!$%@?! No, no dress and hills Diana...
Akurat w korpo jak sie idzie na korpo kolacje to o kodzie ubioru decyduje najwyzszy na szczeblu, a nie jakas korpo szmyra co to pierwszy raz dostala zaproszenie.
No ale chyba pani co sie dopiero uczy angielskiego nie zrozumiala szefowej, szefowa jej mowila: Ej, bierzemy sukienke i szpilki!
No, no diane i know better, ubierz sie jak ja ci radze bo wiem lepiej. Typowo polskie podejscie!

#reklama #f1 #angielski #korposwiat
  • 11
@JacoobCK nie, po prostu pokazuje szczerze ze ta szkola jezyka jest beznadziejna. Pierwsza rozmowa telefoniczna i juz Diajane #!$%@? ze nic tamta nie rozumie i nie zaprosi korpo szczurki na druga kolacje.
@dokam: ło ja #!$%@? nie spodziewałem się bulwersu korpoczłowieka o to że w reklamie kto inny mówi o tym jaki strój obowiązuje na kolacji xD no do #!$%@? xD
Akurat w korpo jak sie idzie na korpo kolacje to o kodzie ubioru decyduje najwyzszy na szczeblu


@dokam: Nie wiem #!$%@? w jakim ty korpo pracujesz xD Coś ci się może z Japonią #!$%@?ło.

I jeszcze ta szmula z reklamy ledwo się uczy angielskiego a poucza jakaś panią dyrektor jak maja się ubrać wtf


@Janusz_Sportu: Skoro Dajane jest gościem to normalne, że autochtonka daje jej info jakie są zwyczaje w