Wpis z mikrobloga

@notdot
Niczego mu nie ujmując, ale do co poniektórych filmów, to on tylko nadzoruje, a inni odwalają za niego robotę, i jak jest dobre to jest to sygnowane jego nazwiskiem.
Dodać trzeba że ostatnio jest strasznie powtarzalny.Ostatni dobry kawałek to Time z "Incepcja" a najlepsza kompozycja moim zdaniem to Journey to the Line z "Cienka czerwona linia"
  • Odpowiedz
a najlepsza kompozycja moim zdaniem to Journey to the Line z "Cienka czerwona linia"


@rybazryzem85: oo tak byczq +1. cienka czerwona linia to imho najlepszy film wojenny jaki kiedykolwiek powstał, z zajebistą obsadą i, jak wspomniałeś, muzyką
  • Odpowiedz
Ostatni dobry kawałek to Time z "Incepcja" a najlepsza kompozycja moim zdaniem to Journey to the Line z "Cienka czerwona linia"


Jak się slucha tych dwóch kawałków to słychać że Time, jest niemal że kalką Journey to the Line.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@notdot: Że nie wspomniałeś o jedynym filmie, z której ścieżki dostał Oscara, to wstyd ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Król Lew.
  • Odpowiedz
@jasieczek
Sorry ale mi jakoś w pamięć nie zapadł.
W przeciwienskie do już wspomnianego Journey to the Line gdzie sama muzyka jak i scena z filmu do dnia dzisiejszego sprawiają że mam ciary na całym ciele.
  • Odpowiedz
@rybazryzem85: Ja wręcz uwielbiam ścieżkę z Interstellar, zrobiła połowę tego filmu, który uważam zresztą za znakomity. Ubolewam za to nad tym, że ścieżka z Crimson Tide jest tak często pomijana, przede wszystkim "Mutiny", a to również majstersztyk w mojej opinii...
  • Odpowiedz