Wpis z mikrobloga

nie ogarniam, jak można "nie nadawać się" do jazdy samochodem. Co to znaczy #!$%@??


@OneMaanArmy: Jeżdżę skuterem od kilku lat i choć przydałaby się w końcu przesiadka na samochód, to boję się to zrobić, bo zauważyłam, że podczas poruszania się po drodze mam kiepski refleks i jestem mało spostrzegawcza, do tego raz zbyt ostrożna, a innym razem w ogóle. Kiedy jestem w nowym miejscu, przytulam się do krawężnika i jadę 30
Ja tam bym nie miała problemu odmówić... Mówię że jest druga w nocy i już śpię, a wydzwanianie o takowej porze i w takiej sprawie jest nie na miejscu - bajo. :)
@PanKracy582: Życie z zawodów artystycznych jest ciężkie, nie ma takiego popytu na sztukę rynek jest pełen. Znam mnóstwo dobrych gitarzystów którzy nie żyją z graniem, bo już nie wiem jaką Ty masz definicję nazywania kogoś muzykiem czy malarzem. Obie te umiejętności da się bez problemu kształcić przy odrobinie chęci.
@Instynkt: mam prawo jazdy, ale nie czuję się komfortowo podczas niej jako kierowca, w dużym skrócie, więc dla swojego i innych bezpieczeństwa nie prowadzę samochodu w ogóle. Żałuję tylko pieniędzy wydanych na kurs i egzamin.
@Instynkt: stary masz urwa tyle opcji w telefonie,
a) wyciszenie
b) #!$%@? go w #!$%@?
c) wyłączenie
d) zablokowanie typa od którego nie chcesz odbierać
a ty się srasz o to, że ktoś postanowił zadzwonić, ziom ale po to jest telefon właśnie, żeby dzwonił. A jak nie chcesz robić za szofera to mówisz, że nie i tyle.
łajno Cię obchodzi co ktoś robi ze swoim życiem ¯_(ツ)_/¯


@szalonyonanista jakie łajno, jak do niego ci imbecyle dzwonią w nocy, bo ma prawo jazdy? xD

wole mieć ziomka co o 2 w nocy dzwoni żebym go odebrał z imprezy niż typa co się #!$%@? o to co robię ze swoim życiem. Musisz mieć smutne życie. Nie pozdrawiam ( ͡~ ͜ʖ ͡°)


@Endorfinek to trzeba nie wydzwaniać bez
@SarahC o, czyli usprawiedliwiłaś właśnie istnienie spamu telefonicznego, bo wystarczy wyciszyć, wyłączyć, wyrzucić telefon.

Co to za durna logika. Przy kontaktach telefonicznych obowiązują podobne reguły, co przy rozmowie. Nie chodzisz ludziom po domach o 2 w nocy i nie dzwonisz dzwonkiem/domofonem, bo czegoś chcesz.

SarahC: stary, po prostu wyłącz dzwonek! A nie srasz się, że ci ktoś trzyma dzwonek przez 5 minut! PROSTE na bluzie noszę
@srogie_ciasteczko: Ja tam nie wiem jakiego typu trzeba mieć znajomych, żeby wiadomości od nich nazywać spamem, już samo to jest dla mnie oburzające, że on i ty tak robicie. Spam telefoniczny to mi się kojarzy z telemarketerem, który próbuje sprzedać pościel. Ja często pisze po ludziach (znajomych w realu) wieczorem albo w nocy, chcą to odpisują. ¯\_(ツ)_/¯ W dzień nawet często nie ma czasu, bo urząd, bo praca, bo coś tam