Wpis z mikrobloga

Czy poruszając się zaznaczonym na żółto pasem mogę skręcić w prawo w ul. Grabiszyńską, tak samo jak pojazdy stojące na skrajnie prawym pasie? Poruszam się samochodem osobowym.

Tak wnioskuję ze znaków nad światłami i oznaczeń poziomych, ale z drugiej strony, może projektantowi chodziło o zjazd na stację paliw tuż za skrzyżowaniem?

Zdjęcie ze skrzyżowania przy FAT, od strony zjazdu z wiaduktu, link: https://goo.gl/maps/PoyTSP8orkCdD2AQ6

#wroclaw #ruchdrogowy
repostuje - Czy poruszając się zaznaczonym na żółto pasem mogę skręcić w prawo w ul. ...

źródło: comment_1599800364yKhilzkRBGp4snyBwWRPFH.jpg

Pobierz
  • 17
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@repostuje: codzień tam jadę i jedyny pas do skrętu w prawo jest z prawego pasa. Tam można sobie potem najwyżej zjechać na bp i to jedyna droga aby tam wjechać. Po drugiej stronie jest za to pas do skrętu w lewo po środku albo do jazdy na wprost. Dwa razy już oparł mi się ktoś o zderzak w tej sytuacji ,kiedy hamowałem bo gasł kierunek w lewo a świeciło się na
@CzarnyOwiec co Ty w ogóle napisałeś? XDDD Masz znak umożliwiający skręt wszystkim OPRÓCZ ciężarówek a Ty piszesz, że tylko jak jedzjesz ciężarówka to może skręcić? Oddaj prawko natychmiast! ( ͡º ͜ʖ͡º)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Agemaker: racja ,źle spojrzałem () tylko na zDjecie znaku z ciężarówką. Mój błąd przyznaje się.
Ciężko mi je było zrobić więc tak łatwo nie oddam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tam jest jeszcze jeden wesoły moment włączenia się z bocznego pasa na estakada. Ogólnie to bardzo ciekawe skrzyżowanie. A i tramwaj jak myk na czerwonym