Wpis z mikrobloga

co to za głupia moda robi się w Gdańsku wśród deweloperów na jakieś wieśniackie nazwy pisane przez V? patrzę na otodom a tam jakieś:
szafranova, brzozova, Oliva koncept, chlebova, Zaspa Vvita XD

Nie można po Polsku? np. Tarasy Bałtyku czy Garnizon? Osiedle Kasztanowe? ja p------e.

Chyba jakieś janusze makretingu wymyśliły, że "Brzozowa" sprzeda się za 7k/m2, ale "Brzozova" już brzmi bardziej prestiżowo i można dać 8k/m2.

#nieruchomosci #patodeweloperka #gdansk #trojmiasto #mieszkaniedeweloperskie
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mcsQ: jedyne głupie wytłumaczenie jaki mi świta to że to zlepek słów xxx+nova bo c-----a się wyłamuje z tych ram. A że nova (nowa) to lepsza bo nowe jedt lepsze niż stare. Znając życie pewniej wcisnęli w jakąś działkę chów klatkowy ale k---a nowa to bierz polaku j----y bo to nowe świeże robaku jesteś lepszy niż sąsiad z ogrodem
  • Odpowiedz
@mcsQ: Bo tak jest bardziej hipstersko, loftowo i nie wiem jakie teraz jeszcze slowo jest na to.

Jak wybudujesz osiedle i napiszesz, ze sprzedajesz mieszkania na osiedlu kasztanowym to Ci nikt na to nke spojrzy. A jak sprzedajesz lofty albo apartamenty na Oliva koncept to sie mlodzi zlecą bo nienbrzmi po polsku a wiadomo ze co polskie to wiocha. Kielbasy podwawelskiej wstyd jesc ale chorizo to juz sie na jnstagrama
  • Odpowiedz
@Czachaaa: Serio myślisz, że głównym kryterium wyboru mieszkania jest nazwa osiedla? Sam kupiłem mieszkanie na osiedlu z 'V' w nazwie, ale to była ostatnia rzecz na jaką patrzałem. A deweloperzy stosują takie nazwy, bo lepiej się indeksują w wyszukiwarkach.
  • Odpowiedz
@mcsQ też się z tego śmieje Brovaria, Ratuszova itp mam wrażenie że te nazwt przyciągają zakompleksionych ludzi którzy dzięki V czują ze żyją w jakimś lepszym, prestiżowym miejscu xDD
  • Odpowiedz
Nie można po Polsku? np. Tarasy Bałtyku czy Garnizon? Osiedle Kasztanowe? ja p------e.


@mcsQ: Tak działa SEO. Wypromować "garnizon" ciężko, a "chlebova" jest tak beznadziejne że nikt inny nie użył i prowadzi prosto do stron z branży budowlanej.
  • Odpowiedz