Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się nad miejscem i nie mam pojęcia. Na początku wydawało mi się że jestem zdecydowany na GC, jakaś tam szansa na dostanie się w miare blisko jest, ale raczej mała. Boję sie że ludzie przede mną zasłonią mi i nic nie będe widział. Z drugiej strony nie chce na siedzących bo to daleko od sceny, a chce widzieć jak najbliżej sie da. I ciekawa sprawa w sumie bo GC jest tańsze niż "siedzące A", poza tym część siedzeń sektoru A i B jest tak samo więc nie wiem o co z tym chodzi. A wy jak tam? Co myślicie?


#nightwish #koncert #muzyka
kRpt - Zastanawiam się nad miejscem i nie mam pojęcia. Na początku wydawało mi się że...

źródło: comment_1599771532chdZpDItUKkrqCAh4j2f3W.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@kRpt: Też mam problem wzrostu ale i tak wziąłem (i zawsze biorę) GC. W tauronie na spokojnie ogarnąłem kurtkę, WC i byłem w 2 rzędzie a przyszedłem godzinę przed otwarciem tauronu (jeszcze przed sprawdzeniem biletów). I tak się trochę roszad podobi więc luz z widocznością, Floor ma prawie 1,83 XD.
  • Odpowiedz
@kRpt: mam 170, twój pierwszy koncert chyba? Zawsze się boję, że trafię na personifikację brzozy i koncert pójdzie się #!$%@?ć, ale zazwyczaj jest ok. Na początku jest ścisk, szczególnie bezpośrednio pod sceną, ale w miarę skakania, migracji ludzi bo WC, bo coś, może się trochę przerzedzić. Raz tylko miałem #!$%@? koncert przez wzrost a uprawiam koncerting od 9 lat i przychodzę odpowiednio wcześniej by minimalizować ryzyko i jak najmniej piję
  • Odpowiedz
@motorade: ja 177 jakieś, ale ostatni raz mierzone miałem na komisji więc mogło sie zmienić, kto wie xD W butach pewnie troche więcej. Tak, pierwszy koncert. To znaczy byłem na jednym, ale to było w filharmonii więc co innego.
Prawda to że nie można nic wnieść, nawet wody?
  • Odpowiedz
@kRpt: zależy od organizatora, bez wody, bez jedzenia, pistoletu, narkotyków itd... pierwsze dwa kupisz w minibarze przed i po koncercie. Na przykład Within Temptation w Torwarze zezwalali na wodę (o ile już otwarta) ale nie na jedzenie.
  • Odpowiedz
@motorade: bez przesady, woda najważniejsza, reszta niepotrzebna o ile będzie można zostawić w szatni rzeczy bo pewnie jakiś plecak wezme
  • Odpowiedz
@kRpt: nie wiem jak to jest w Gliwicach, ale szatnia może nie działać bo to maj a depozyt 40zł i "nie odpowiadamy za bagaż". Z plecakiem wpuszczą ale i tak przetrzepią, dla komfortu swojego i innych ogranicz jego zawartość :)
  • Odpowiedz
@motorade: przecież nie wolno mieć rzeczy ze sobą, więc jak z plecakiem można? xD przecież moge tam nawet granata trzymać ( ͡° ͜ʖ ͡°) A żeby nie było możliwości przechowania to nielogiczne, bo przecież wiele osób przyjeżdża z całej polski i znaczna część nie jedzie własnym autem.
  • Odpowiedz
@kRpt: w plecaku możesz mieć np. dyskografię do podpisania bo jesteś takim fanem, że poczekasz w ślepo kilka godzin na zespół, albo np. ciuchy na przebranie albo w nim będziesz trzymał zakupiony na miejscu merch. Normalnie na bramce otworzysz i jakiś Seba go sprawdzi czy nie ma wody, McWrapa albo nożyczek do paznokci i się wyrzuci do przygotowanego kontenera. Na halę wejdziesz z plecakiem (normalnym, np. jak na laptopa a
  • Odpowiedz
@motorade: No jakbym miał jechać ciapągiem to woda, coś do żarcia musi być, powerbank, portfel...
Jest znikoma możliwość że autem pojade. Nigdy nie byłem więc wiesz, nie znam tych rytuałów wszystkich xD Jak byłem w filharmonii to na szczęście można było na luzie zostawić kurtke i torbę, dawali chyba jakieś numerki i pilnowane było.
  • Odpowiedz
@kRpt: Ja się wybieram tak, aby na miejscu mieć tylko telefon, revoluta, bilet i maseczkę bo o ile mam do Gliwic godzinę samochodem, tak ze zmęczenia nie będę w stanie prowadzić więc większość rzeczy zostawiam w hotelu. Może szatnia będzie czynna, może płatna, może nie, nie korzystałem w lecie ale maila do obiektu możesz napisać.
  • Odpowiedz
@motorade: poczytałem coś tam to napisane, że szatnia 5zł za rzecz i depozyt 30 czy 50zl więc luz, myślę że sie ogarnie bo ja i tak pewnie będe kilka godzin przed koncertem na miejscu
  • Odpowiedz
@kRpt: Cashwish+dwa supporty+zapełnianie największa hala w PL+oczekiwanie a otwarcie bramy = 6 godzin stania, do tego bawienie się na NW i człowiek (albo ja) pada na ryj po wyjściu, a może jeszcze do tego jakiś afterek ze znajomymi.
  • Odpowiedz
@motorade: to o której godzinie warto być biorąc pod uwage że koncert 18:30?
planuje nie wiadomo co a to za pół roku ponad ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kRpt: ja obecnie zluzowałem i na miejscu pojawiam się około 1-1.5h przed wpuszczaniem/pozwoleniem wejścia na obiekt, w KRK najpierw wpuszczali o 17 na Tauron a dopiero o 19 do środka. Według biletu, otwarcie bram o 17:30 więc polecam być około 16. Koncert pewnie się skończy pomiędzy 23 a północą.
  • Odpowiedz
@motorade:

pomiędzy 23 a północą.

uh... zapomniałem o supportach i liczyłem że bliżej 22 sie skończy. To trochę strach wracać samemu na dworzec tak późno
  • Odpowiedz