Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się nad miejscem i nie mam pojęcia. Na początku wydawało mi się że jestem zdecydowany na GC, jakaś tam szansa na dostanie się w miare blisko jest, ale raczej mała. Boję sie że ludzie przede mną zasłonią mi i nic nie będe widział. Z drugiej strony nie chce na siedzących bo to daleko od sceny, a chce widzieć jak najbliżej sie da. I ciekawa sprawa w sumie bo GC jest tańsze niż "siedzące A", poza tym część siedzeń sektoru A i B jest tak samo więc nie wiem o co z tym chodzi. A wy jak tam? Co myślicie?


#nightwish #koncert #muzyka
kRpt - Zastanawiam się nad miejscem i nie mam pojęcia. Na początku wydawało mi się że...

źródło: comment_1599771532chdZpDItUKkrqCAh4j2f3W.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kRpt: ja wjadę pewnie w GC, wzrost jak @motorade ale siedzenie na NW do mnie nie mówi. Cały czas nie wiem czy jest sens kupować już bilet i zwlekam aż mi wykupią ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale aktualnie bawię się w zwroty/przełożenia wszystkiego na co miałem bilet w tym roku i mam spore wątpliwości że coś się zmieni w pierwszej połowie 2021 (
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kRpt: a masz pewności że gc będzie oddzielone od reszty płyty? Ja byłem na Die Antwoord i tam gc i pierwszeństwo było chyba +100zl a i tak nie było podziału
  • Odpowiedz
@Marellion: @kRpt: sądząc po organizacji w Krakowie, GC będzie oddzielone, około metr/półtora od zwykłych biletów, nie będzie early entry bo NW w EU nie oferuje VIPów, po prostu będą inne bramy w środku (i może też na zewnątrz obiektu).
  • Odpowiedz