Wpis z mikrobloga

Czołem tabakierzy. Mam pytanie do szanownego grona tytonistów ale nie żeby szlugi kurzyć. Mianowicie: czy w trafikach w Polsce można dostać tytoń doustny? Mi tabaka niszczy śluzówkę a myślę że każdemu. Na melanżu zaczynam pykać co 5 minut i potem nos jest w środku pokryty zbitym szkłem przez 3 dni. Masakra. Dzięki za rady. Miłego pykania. Oby nie petów 20+ na dzień.
#tabaka
  • 12
@GauganDeBukake: takie coś kupiłem ostatnio. To własnie snus, ale nie taki prawdziwy. Prawdziwy snus miał tytoń w torebkach. Taki czarny, co farbował dziąsła. Potem zaczęli robić snusy z jakimś niby wybielonym tytoniem, które zębów nie barwiły. Nigdy nie próbowałem. A ta firma robi po prostu paski nasączone nikotyną, które mają imitować snusa. Więc nie jest to więc tytoń w żadnym wypadku ;) Ale to jest szataństwo. Wciąga bardzo. Nigdy nie paliłem
Pobierz kotbehemoth - @GauganDeBukake: takie coś kupiłem ostatnio. To własnie snus, ale nie t...
źródło: comment_1599764575fmad1f71zUVr31Vp3XjfHl.jpg
Jasne kolego . Snus. Nawet Chaw (Texas yyyha). Chodzi mi o stacjonarki w Polsce. Wiem że z tabaką jest słaby wybór ale czy jest trudno SNUS kupić?
pozatym zaczynam się uczyć stosować tabakę nie do nosa ale pod wargę. Łatwiej wypluć i wypłukać. Także chyba to zamyka moje pytanie. Pozdro Pyk albo cziuł.
Ok . Dzięki za wypowidzi. Wiem że tabake trzeba usuwć z nosa. Ale w praktyce to płukanie nosa jest mało wygodne. Ból nozdrza i śluzówki jest straszny. Ale może a nawet na pewno, że jak popiję, to zaczynam niuchać co pare minut.