Wpis z mikrobloga

@Ignacy_Loyola: Tak, tak i dlatego też siedzisz na wykop.pl i się dowartościowujesz tego typu postami ( ͡° ͜ʖ ͡°) wykop.pl siedlisko wykopków ekspertów z wszystkich dziedzin życia i zarabiających 15 tys netto PLN a niektórzy 15 tys netto euro ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wykopek człowiek renesansu zna się na wszystkim i wie wszystko i niczego nie musi się uczyć już (
  • Odpowiedz
@Ignacy_Loyola: Gdyby ogólnie to była prawda to nie chwaliłbyś się tym na gównostronie, bo nie musiałbyś bo to byłaby prawda, no ale jak coś odbiega od Twojej rzeczywistości ma się niską samoocenę to trzeba się jakoś dowartościować ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Ignacy_Loyola: I chwalisz się tym na takim portalu, co Ty chcesz chłopie sobie i nam udowodnić. Eh, połknąłem zarzutkę. A teraz zmykaj z wypoka, leć na zachód wielce pracować i przelej ten gównowpis w rzeczywistość.
  • Odpowiedz
@Old_gamer1988: Przykładowo zarabiając średnią krają ile rzeczy kupisz w Polsce, a ile w Niemczech, UK, Francji czy Szkocji? Bez problemu zarabiając średnią w Niemczech to chyba, wychodzi dla kawalera 2600 brutto. Z doświadczenia wiem, że koszt typu wynajęcie z opłatami, mieszkania 3 pokojowego 80 m2, karta miejska, karta na siłownie to łącznie lekko poniżej 1000 Euro (nie mówię o Berlinie, ale o Kóln i Dusseldorfie). Koszt internetu do mieszkania i
  • Odpowiedz
@Old_gamer1988: Kompletnie nie zrozumiałeś przekazu. Czy żyjąc normalnie, zarabijąc średnią krajową w Polsce, zostanie Ci na tyle pieniędzy aby odłożyć 5 tys. na remont? Mieszkasz sam w 80 m2 mieszkaniu, masz karte miejską, karnet na siłownie i żywisz się normalnie.
  • Odpowiedz
Dobra ta rozmowa nie ma sensu XD Pokazuje Ci, że pracując za średnią krajową w Niemczech mogłem sobie pozwolić aby miesięcznie odkładać 5 tyś na coś. Podkreślam słowo mieśiecznie i zdanie "pracując za srednią krajową". Pije do tego, że po prostu o wiele lepiej i łatwiej sie żyje zagranicą
  • Odpowiedz