Wpis z mikrobloga

Mirki z #4x4 #offroad pijcie ze mną kompot słodki albo gorzki bo spełniłem moto marzenie i nabyłem disco3 o którym myślałem już od kilku lat - stąd pytanie
Jakie wymiany na początek ?

Prosiłbym również o konstruktywne opinie o pojeździe: https://www.otomoto.pl/oferta/land-rover-discovery-2-7d-190koni-mod-2006r-4x4-298tys-km-bogata-wersja-okazja-ID6CRpFb.html?fbclid=IwAR1vYur_WPnlwVBiXN6XLZi0DHBSMsSkHaK3XokQZ7pgg7b0ylPU-Du733A
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gusto-gav: Ciesze się z tobą, jeśli jesteś na śląsku zadzwoń do byłego dealera LR firmy Vitres. Ściągają na zamówienie z DE i robią im małe serwisy przed sprzedażą.
Aczkolwiek jeśli o mnie chodzi, ciężko będzie znaleźć Disco3 poniżej 30k jeśli ma być w dobrym stanie i nie wymagające włożenia 20k na naprawy. Te auta ładnie wyglądają ale paskudnie czas się obchodzi z ich elektroniką i mechaniką jeśli nie były dobrze
  • Odpowiedz
@gusto-gav: Rozumiem ale wiesz nie bez powodu Disco3 ma opinie ładnie opakowanego gówna.
Psują się na potęgę jak są stare a naprawy są dość drogie.
Jeśli chodzi o stare XC90 spotka cię to samo co z Disco, też są drogie w naprawie a usterek z wiekiem wychodzi pieprzenie się skrzyń, non stop zacierające się łożyska kół, padająca elektronika...
Nie napalaj się na coś co będzie chciało ci życie zniszczyć, jedyna
  • Odpowiedz
@gusto-gav: też bym unikał jeśli nie chcesz stać w kałuży czekając na lawetę, opinie o nowym Disco są masakryczne LR ściga każdą niepochlebną opinię ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@gusto-gav: Bądźmy szczerzy wobec siebie, w tej cenie to musiał być ulep wiec nie ma co raczej kręcić Małysza...
Realnie ciężko kupić sprawne disco poniżej 25-30k, wszystko poniżej to zazwyczaj lepione gównem i taśmą ulepy
  • Odpowiedz
@gusto-gav: Ulep, jest zużyty jak 300k przebiegu a nie 184k i owalony czernidłem po plastikach żeby nie było widać że wyblakły.
Szukaj bliżej domu, albo odwiedź Vitres w Kato i pogadaj jaki masz budżet to ci ściągną z zachodu.
  • Odpowiedz