Wpis z mikrobloga

@Kasahara: no nie wiem ale sam mam z siebie bekę dlatego iks de na końcu było xD
Chociaż z tego co pamiętam starrett kelly w "sprawny jak lampart" czy jak mu tam pisał, że te wzorce powinny wejść w krew i tak powinno się to robić, bo przez to się psujemy. Milion razy przez całe życie robimy drobne ruchy źle i później jest error.
@Kasahara: właśnie dlatego zapytałem gdzie można poczytać o tym ( ͡° ͜ʖ ͡°) wiesz nie chcę nikomu zajmować czasu właśnie na godzinne wyjaśnianie, bo temat jest w uj złożony.

Druga sprawa to mamy trochę słowo przeciwko słowu, bo pewnie Pan Starret by obalił teorie Intrudera i Poemata i powstaje niekończąca się dyskusja z tym, że idąc za wikipedią Starret to "Doctor of Physical Therapy, Samuel Merritt University,
trochę słowo przeciwko słowu


@non-serviam: W którym aspekcie konkretnie? Bo biomechanika układu ruchu to jeden wielki niepodważalny pyton i nie można tutaj stwierdzać dwóch różnych słów na jeden temat, tylko mówić należy o niezaprzeczalnych faktach
@Poemat: ciężko mi podać jakiś konkret tym bardziej, że przeczytałem jakiąś 1/3 książki ale słyszałem np. coś takiego, że ktoś zarzucił Lampartowi (tak nazwijmy autora książki dla wygody ( ͡º ͜ʖ͡º) ), że szuryzmy pisze, że stopy w przysiadzie mają być równolegle.
Po pierwsze nie napisał na sztywno "równolegle i #!$%@?" tylko ileś tam stopni odchylenia podał i dodał, że im bardziej odchodzi się od tej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kasahara: No #!$%@? mac, to moze wlasnie tak ciut dobilem plecy, bo cwiczylem siad nawet sciagajac wode sciagaczka z kabiny prysznicowej ( ͡° ʖ̯ ͡°) Doslownie za kazdym #!$%@? razem jak byla okazja