Wpis z mikrobloga

Mirki słuchajcie co się #!$%@?ło, jestem w Niemczech pracuje na magazynie i ogólnie dostałem służbowe auto. Niedawno dojechały dziewczyny, które również mają dojeżdżać ze mną do pracy, jedna z nich chciała gdzieś tam podjechać do sklepu to mówię, spoko to dam Ci kluczyki i pojedziesz sobie gdzie tam chcesz. - "Wiesz ale ja dawno nie jeździłam to tak pierwszy raz to wiesz razem blabla..". Ostatnio chciała przejechać się dosłownie z jednego miejsca do domu jakieś 800 metrów to ledwo dojechaliśmy po drodze gasł silnik, ręcznego nie zrzuciła i dosłownie miałem wrażenie jakby pierwszy raz wsiadła do auta xD Później wyjeżdżaliśmy z parkingu i nie potrafiła wyjechać w lewo, wyjeżdżała dosłownie prosto (bez kręcenia kierownica) gdzie nie ma za dużo miejsca i prawie #!$%@?łaby się w ogrodzenie, dobrze, że czujniki w samochodzie zaczęły pikać bo było by po tyle xD Nie wiedziała w którą stronę kręcić kierownicą xD Byłem #!$%@? w szoku jak można mieć prawo jazdy i zachowywać się jakby pierwszy raz usiadło się na fotelu kierowcy. Jestem przekonany, że żaden facet by czegoś takiego nie był w stanie #!$%@?ć xD #rozowepaski #heheszki ##!$%@? #motoryzacja #kierowcy #xd
  • 5
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Megawonsz_dziewienc
@jadalny_kasztan

Dzisiaj po robocie "Kiedy umawiamy się na jazdy próbne?" XDDD Powiedziałem, że kiedy już pojadę do Polski xD #!$%@? nie chce tak młodo umierać xD Codziennie #!$%@? po autostradzie 150-170 do pracy więc w jej rękach to będzie po prostu śmierć xD
  • Odpowiedz