Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki!

Mamy dla Was kilka niespodzianek, ale na początku się przedstawimy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jesteśmy wypożyczalnią samochodów z siedzibą w Warszawie.
Zajmujemy się głównie wynajmem aut luksusowych, sportowych oraz miejskich na okres krótko- i długoterminowy.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą - https://wypozyczalniasamochodowwwarszawie.pl/

Wracając do niespodzianek...

Zasady znacie -

1) Z plusujących wylosujemy 10 osób które dostaną nasz firmowy kubek z atestem bezpieczeństwa( ͡° ͜ʖ ͡°) #pdk
2) Dla osoby, która wrzuci w komentarzu mem związany z samochodami i uzyska najwiecej plusów powędruje kolejny kubek :)


Ale to jeszcze nie wszystko...
W związku z tym, czym sie zajmujemy mamy dla was coś jeszcze :)

--- SAMOCHÓD NA WEEKEND ---

Do wygrania będzie jeden z modeli: BMW seria 5, Audi A4/A6 lub Mercedes C klasa


Wymagania, które trzeba spełnić aby wziąć udział w losowaniu:
1) Obserwowanie profilu Car4Vip
2) Plus wpisu
3) Plus komentarza dla chętnych do wygrania samochodu


Jeżeli jedziecie do #warszawa na weekend lub planujecie wypad z lepszą połówką to idealna okazja dla Was :)
Pobliskie miasta takie jak #lodz #lublin #radom #bialystok też mogą brać udział - podstawienie samochodu będzie jednak wiązało się z opłatą.

Ale to jeszcze nie koniec :)

Dodatkowo mamy dla was kod na -5% dla wszystkich do końca roku


#rozdajo #konkurs #samochody #wypozyczalniasamochodow
CAR4VIP - Cześć Mirki i Mirabelki! 

Mamy dla Was kilka niespodzianek, ale na począ...

źródło: comment_1599641644WSGDm1RlWt5UyGzZ2oHMkb.jpg

Pobierz
  • 139
@CAR4VIP: Jakbyście mięli Hondę S2000 poliftową, to bym się nawet do Warszawy przejechał. Chcę taką kupić, a kurde nie ma kompletnie gdzie w Polsce jej jak przetestować przez tydzień/dwa (pod kątem miejsca w kabinie, bo jestem wysoki).
@CAR4VIP: Właśnie chciałem się spytać czy rypiecie na kaucje, niestety dałem się na takie coś zrobić, na szczęście dużo mniej niż 15k. Dlatego potencjalnych wypożyczających lepiej uprzedzić, bo moja przejażdżka tez była nagroda w konkursie xD