Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania

Na studiach poznałem koleżankę i tak dalej i tak dalej. No ogólnie wszystko szło w bardzo dobrym kierunku. Nie byliśmy w związku, ale wydaje mi się że było tuż tuż.
Widywaliśmy się regularnie 2-3 razy w tygodniu, ciągle ze sobą pisaliśmy i nagle coś się stało.

Na przełomie lipca i sierpnia w ogóle przestaliśmy się widywać. Do tego doszło jej dziwne zachowanie które czuje w tym jak do mnie pisze. Ciągle pisujemy i zauważyłem jakby lekko mnie zlewała, przestała być milutka. Czasami nasz dialog wygląda jak typowy heheszkowy dialog z różowymi gdzie ona odpowiada tylko "aha, haha, no, tak, nie, heh". Jak raz zapytałem w prost o co chodzi, dlaczego się inaczej zachowuje i nie chce w ogóle spotkać to zaczęła się lekka kłótnia i spięcie.

No właśnie pisałem że nagle coś się stało. Nie mam zielonego pojęcia o co może chodzić i proszę nie piszcie "bolec na boku" bo to boli ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#zwiazki #rozowepaski #pytanie #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f57ad9a8679b6c666e7b25b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 22
@AnonimoweMirkoWyznania: chłopie miałem kiedyś podobna sytuację. Spotykałem się z taką dziewczyna, było na prawdę spoko - w pewnym momencie właśnie zaczęła się do mnie odzywać w taki sposób o jakim wspominasz - trochę mnie dotknęło bo był to taki moment że ja się zauroczyłem - no ale co miałem zrobić, pisała że wszystko ok ale kontakt co raz bardziej wygasał. Nic z tego nie było - rada to chyba taka żeby
Widywaliśmy się regularnie 2-3 razy w tygodniu, ciągle ze sobą pisaliśmy i nagle coś się stało.


@AnonimoweMirkoWyznania: no właśnie się nie stało. Traktowałes ją jak kolegę (albo raczej siebie jak jej koleżankę) to skąd miała wiedzieć, że chcesz ją przelecieć? Znalazła sobie mężczyznę co dał jej jasno do zrozumienia czego chce a nie pisał z nią wiadomości tekstowe codziennie jak jakaś ci(a)pa