Wpis z mikrobloga

1. Włoskie inspiracje, pizza domowej roboty lub spagetti, postaraj się zaprosić kogoś znajomego na poczęstunek.
2. Skorzystaj z siłowni na świeżym powietrzu- ćwicz równą godzinę.
3. Zidentyfikuj i napraw 3 rzeczy w domu.
4. Zrób wianek z kwiatów.

Jedyna rzecz jaka mi podpasowała to punkt nr 1. Zrobiłam spaghetti bolognese, używałam składników typowo włoskich, tak samo produkty w sklepie wybierałam włoskie produkty. Co do zaproszenia kogoś na poczęstunek, mój ukochany @plazma zjadł ze mną.

Wyszło bardzo pyszne!

#mirkowyzwanie
k.....u - 1. Włoskie inspiracje, pizza domowej roboty lub spagetti, postaraj się zapr...

źródło: comment_1599591244et1nyzmzsAP23XycuseoC4.jpg

Pobierz
  • 114
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@kleboldswaifu: a co do spaghetti to popelnilas najczęstszy błąd jaki w Polsce się robi z nim. Nie daje się sosu na makaron. Sos z makaronem się miesza, czyli jeżeli np. robisz nawet gotowy sos na patelni z mięsem to makaron po ugotowaniu (lub tuż przed) i odcedzeniu dajesz na patelnię i mieszasz żeby pokrył go sos i on wchłonął jeszcze trochę wody tam. Wtedy jest smaczniejsze.
  • Odpowiedz
  • 5
Ja #!$%@? a parę dni wcześniej pewnie byś @plazma sam musiał zjeść kolację bo klient czeka xDD "Kochanie skończysz prace to ci odgrzeje a może i pan Mirek zje z nami zapraszam starczy dla wszystkich, pan się nie krępuje to że pan spuszczał się dopiero mojej dziewczynie na twarz nic nie znaczy" cyrk to mało
  • Odpowiedz
“jednak podanie go z makaronem typu spagetti to jak podanie rosołu z ryżem w Polsce, swoiste kulinarne świętokractwo”


@Barneyeos: Co? gdzies ty takich glupot sie nasluchal? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Ludzie robią naprawdę fajne rzeczy w mirokwyzwaniach, a laska nasrała na makaron i od razu wysyp plusów XDDDD Jesteście siebie warci, zasrane wykopki ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz