Wpis z mikrobloga

1. Włoskie inspiracje, pizza domowej roboty lub spagetti, postaraj się zaprosić kogoś znajomego na poczęstunek.
2. Skorzystaj z siłowni na świeżym powietrzu- ćwicz równą godzinę.
3. Zidentyfikuj i napraw 3 rzeczy w domu.
4. Zrób wianek z kwiatów.

Jedyna rzecz jaka mi podpasowała to punkt nr 1. Zrobiłam spaghetti bolognese, używałam składników typowo włoskich, tak samo produkty w sklepie wybierałam włoskie produkty. Co do zaproszenia kogoś na poczęstunek, mój ukochany @plazma zjadł ze mną.

Wyszło bardzo pyszne!

#mirkowyzwanie
Pobierz
źródło: comment_1599591244et1nyzmzsAP23XycuseoC4.jpg
  • 114
@kleboldswaifu no chyba nie jesteś tą "słynną wykopową kucharką", ponieważ gdyby tak było to byś doskonale wiedziała, że nie ma czegoś takiego jak "spagetti bolognese", a przynajmniej we Włoszech. Jest owszem sos o nazwie bolognese pochodzący z Bolonii (gotuję się go około 4-5 godzin), jednak podanie go z makaronem typu spagetti to jak podanie rosołu z ryżem w Polsce, swoiste kulinarne świętokractwo. Moja świętej pamięci babcia by Ci nawciskała za to, w
@pwone: Z ujawnieniem się to pewnie na wykopie nie było. Tylko na portalu ze zdjęciami i chęć zarobku na spermiarzach co korzystają z takich srrwisow jak showup itp. Mi tez nie przeszkadza ale interesuje co popycha taka osobę do postawieniu na sobie kreski do końca swoich dni. Życia w obławie ze to kiedyś wyjdzie i będzie „pszypal”, przed facetem rodzina itp.w