Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wkurzyłem się! Różowa sobie jedzie z psiapsiółkami to hotelu ze spa a ja muszę zasuwać przy remoncie który finansują w 100% bo to jest niby moje mieszkanie które spłacam. Zabawne że rodzina różowej uważa tak jak ona a moja rodzina uważa, że jednak różowa powinna się dorzucać do wyposażenia bo już mieszka u mnie 3 lata i będzie kolejne 5 lat, bo planujemy kupić dziurę w ziemi. Już chyba wiem czemu tak dużo facetów zwleka ze ślubem itd. #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f5769e78679b6c666e7b1d1
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 62
  • Odpowiedz
  • 95
@AnonimoweMirkoWyznania niech zacznie płacić za wynajem, a wiesz... Wyższy standard wyższa cena (σ ͜ʖσ)

Nie wyobrażam sobie tak funkcjonować. Powiedz mi, co w obecnej sytuacji każe Ci myśleć, że przy obecnych nierozwiązanych problemach z podziałem finansów, kupowanie dziury w ziemi jest dobrym pomysłem?
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ja w życiu nie dołożyłbym już się grosza do mieszkania którego NIE jestem właścicielem. Mam na myśli wysłowienie, remont. Jak się rozstwniecie to ona zostaje z niczym. Ja raz tak zrobiłam, po czym dokładnie tak się wydarzyło :) wiec kupiłam sobie swoje. Co innego życie wspólnej- w sensie wydatki na życie a co innego lądowanie siana w coś NIE swojego.
  • Odpowiedz
A to łatwe tylko w teorii :) serio przeżywałam to na własnej skórze


@girlsjustwannahavefun: bierze faktury na siebie, spisuje numery seryjne, nie ma tu nic skomplikowanego, a poza tym to i tam śmieszny problem w porównaniu z dzieckiem
  • Odpowiedz