Wpis z mikrobloga

Ułatwi, albo i nie. Od czerwca próbowałem wyprostować niezgodność w CEPiKu, bo w zależności od sposobu odpytania (epuap, epuap z rozszerzonym info, historiapojazdu.gov.pl) zwraca zupełnie różne informacje o moim samochodzie.
Całkowity brak zrozumienia problemu, niedasizm, i generyczne odpowiedzi (czy próbował pan wyłączyć i włączyć;).
Z tak scyfryzowanym państwem to jednak lepiej mieć przy sobie papier i jak najwięcej pieczątek.
@DzonySiara: śmieszna jest data wejścia w życie zmian z kartą pojazdu i naklejką, za 2 lata XD Jakby nie mogli tego wprowadzić już, prawie 100 zł w błoto za głupią i do niczego nieprzydatną kartę pojazdu samochodu sprowadzonego zza granicy. Ciekawi mnie czy od dnia 5 września 2022 roku będzie można sobie zerwać z szyby naklejkę z numerem rejestracyjnym? Wydaje się że tak, jeżeli po wymianie szyby czołowej nie będzie wymagana.
To jest teoria
A praktyka oznacza, że jak sprawdzali mi dokumenty to policjant miał napisane, że nie mam przeglądu mimo, że był robiony oficjalnie i bez żadnych znajomości
Gdyby nie pieczątka mógłbym mieć problem