Wpis z mikrobloga

  • 3
Mirki i Miareblki,
powiedzcie tak szczerze, czy przerwa w związku oznacza już definitywny jego koniec?
Będziemy teraz oddzielnie mieszkać z dziewczyną, powiedziała, że jest zmęczona już 3 letnim mieszkaniem razem mimo naszego młodego wieku. Powiedziała, że potrzebuję przerwy żeby od tego odpocząć i zacząć żyć jak dawniej. Powiedziała, że nie wie ile to potrwa, jakoś 2 tygodnie albo miesiąc. Powiedziała, że nadal mnie bardzo kocha ale potrzebuje odpoczynku od tego wszystkiego i chce żebyśmy się nie spotykali jakoś 3 tygodnie bo boi się, że się że popadniemy w monotonię. Nadal chce żebyśmy byli razem ale mieli taki "odpoczynek" lub "przerwę od tego wszystkiego". Ogólnie jej ufam, wiem, że nie pisze z innymi chłopakami i zależy jej na tym związku bo podczas mówienia tego kilka razy powtarzała i bała się żebym nie traktował tego w żaden sposób jako zerwanie.
Czy takie coś ma prawo bytu? Nie wiem czy mam to traktować już jako definitywne zerwanie które się tylko przeciąga w czasie czy jednak jak mi zależy na tym związku to jednak postarać się jeszcze bo może da się to jakoś od odratować
#zwiazki #logikarozowychpaskow i trochę #logikaniebieskichpaskow
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@V3ntu: Stary to koniec, tej tępej mirabelki, której nick zaczyna się na K i kończy xx nie słuchaj, bo ona zawsze #!$%@? głupoty od rzeczy. Nie wierz w żadne przerwy. Jak ona nalega na przerwę, to zakończ to i żyj życiem.
  • Odpowiedz
@V3ntu niestety tak. Ja miałem 6 letni związek. Miesięczna przerwa okazała sięga końcem. Przerwa z propozycji narzeczonej. Wydaje mi się, że robią taki numer aby mogły się same oswoić z rozstaniem. Może coś jeszcze czuje, ale już nie chce czuć.
  • Odpowiedz
@V3ntu: Kolego, teraz na poważnie i bez śmieszków. Przechodziłem dokładnie to samo co Ty i uwierz mi-wiem dokładnie co czujesz. Bo byłem w tym samym miejscu i czułem to samo. Wiem, że nie jest Ci łatwo, że chcesz jeszcze walczyć, myślisz, że jak się postarasz, to wszystko da się ułożyć. Z mojego doświadczenia mogę Ci powiedzieć-nie ułoży, a będzie tylko gorzej. Nie trać czasu. Oczywiście, Ty swoją dziewczynę znasz lepiej
  • Odpowiedz
@V3ntu: Trochę dziwnie zabiera się za "ratowanie zwiazku". Jesli bedziecie juz po slubie, to bedzie co kilka lat sie wyprowadzac, bo nie dbasz tak o siebie jak wcześniej? Monotonia i rutyna to normalna kolej rzeczy w kazdym zwiazku. To jak z tym sie obchodzicie swiadczy o trwalosci i dojrzalosci uczucia. Miej nadzieje, ze to doswiadczenie pokaze jej jak bardzo bez sensu jest taka przerwa. Jesli planuje byc z Toba do
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@tomasz-saczynski @Mariodrack @Coco_jumbo_i_do_przodu @Kowixx @Ithilnaur @InterferonAlfa_STG @jerzalke @agaja @wookash071 @BCRMockingbird Dobra pogadałem z nią żeby ustalić na czym stoimy i o co chodzi z tą przerwą. Powiedziała, że nie zwracam na nią uwagi i nie słucham co mówi. Powiedziała, że mam poprawić niektóre rzeczy w swoim życiu które ją strasznie denerwują a o których mówiła mi już x czas temu a tego
  • Odpowiedz
@V3ntu: nie chcę byś Kasandrą ale uważam, że jeżeli kobieta chce nagle zmieniać związek na jakiś "ćwierć gwizdka", osobne mieszkanie itd to sprawa jest śmierdząca.
Ona robi miejsce na nowe życie, z kimś innym.

Ale to tylko moje zdanie i aż mnie serce pęka. Bo widzę Mireczku, że chcesz dobrze i Ci zależy... Ehh... Życie jest okrutne.

Zrobisz jak zechcesz ale bądź odważny i konkretny, nie daj się wodzić za
  • Odpowiedz
@V3ntu: no i elegancko. Teraz musisz zdecydować czy warto wprowadzić zmiany o których mowa, czy lepiej zerwać. Jeśli coś Ciebie w niej wkurza to też dobry moment na obgadanie tego
  • Odpowiedz
@V3ntu: najpierw przerwa, później zerwanie. Jedyne co możesz zrobić i powinieneś to rozpoczęciu przerwy ja olać, nie pisać, nie dzwonić, odpisywać krótko, zaliczyć kilka imprez, cieszyć się życiem.

Wtedy ona będzie mieć szanse sobie przemyśleć swoje działania, jeśli będziesz naciskał na stały kontakt to jesteś spalony, będzie wiedzieć że w każdej chwili może wrócić a ma być na odwrót.
  • Odpowiedz
@V3ntu: Niektóre rzeczy czyli które? Bo IMO sprawa jest dość śmierdząca xD
Masz zmienić coś żeby jej pasowało inaczej co? Zostawi Cię, bo nie ustawiłeś się pod nią? Co to za rzeczy, które musisz zmienić?
  • Odpowiedz
@V3ntu: na pewno słuchaj co gada różowa, a nie banda annonów którzy nawet was nie znają.
Kochasz ją? Jak tak to walcz, kombinuj. Jak nie to do widzenia i szukaj dalej. Krótka piłka.
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@Sarza01 i chyba masz rację, te 2 tygodnie jakoś przeżyję. Będę się starać ze wszystkich sił a jak nie pyknie to przynajmniej nie będę się zadręczał że to moja wina bo zlalem temat. Co ma być to będzie. Dam znać jak poszło za miesiąc około ( )
  • Odpowiedz