Wpis z mikrobloga

  • 3
Mirki i Miareblki,
powiedzcie tak szczerze, czy przerwa w związku oznacza już definitywny jego koniec?
Będziemy teraz oddzielnie mieszkać z dziewczyną, powiedziała, że jest zmęczona już 3 letnim mieszkaniem razem mimo naszego młodego wieku. Powiedziała, że potrzebuję przerwy żeby od tego odpocząć i zacząć żyć jak dawniej. Powiedziała, że nie wie ile to potrwa, jakoś 2 tygodnie albo miesiąc. Powiedziała, że nadal mnie bardzo kocha ale potrzebuje odpoczynku od tego wszystkiego i chce żebyśmy się nie spotykali jakoś 3 tygodnie bo boi się, że się że popadniemy w monotonię. Nadal chce żebyśmy byli razem ale mieli taki "odpoczynek" lub "przerwę od tego wszystkiego". Ogólnie jej ufam, wiem, że nie pisze z innymi chłopakami i zależy jej na tym związku bo podczas mówienia tego kilka razy powtarzała i bała się żebym nie traktował tego w żaden sposób jako zerwanie.
Czy takie coś ma prawo bytu? Nie wiem czy mam to traktować już jako definitywne zerwanie które się tylko przeciąga w czasie czy jednak jak mi zależy na tym związku to jednak postarać się jeszcze bo może da się to jakoś od odratować
#zwiazki #logikarozowychpaskow i trochę #logikaniebieskichpaskow
  • 50
  • Odpowiedz
@V3ntu: zaraz jakiś spierdoks wstawi zdjęcie Chada z podpisem przestrzeń xD

Nie musi to oznaczać końca związku. Jeśli z OBU stron jest chęć naprawy to idzie to odbudować. Wybadaj skąd potrzeba tej przerwy - może potrzebuje jakiejś odmiany, może za dużo czasu spędzacie razem. może nie ma czasu dla siebie, na swoje hobby, spotkanie ze swoimi znajomymi?
Jeśli planujecie razem przyszłość, a raczej tak jest po 3 wspólnych latach, to nie
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Kowixx razem jesteśmy 4 lata, nie pisze z żądnym kolegą ponieważ nie ma typowych oznak braku zaufania. Zostawia telefon lub włączony laptop i idzie do łazienki albo czasem zostawia nawet telefon do którego znam hasło i ona o tym wie jak idzie na miasto więc gdyby z kimś pisała to by bardziej uważała. Już w sumie rok temu dała mi sygnał, że lepiej się na układało jak byliśmy w oddzielnych mieszkaniach. Ja
  • Odpowiedz
@V3ntu: niestety łatwo popaść w rutynę we wspólnym mieszkaniu. W każdym razie nie wygląda to na stracona sprawę. Dużo pytaj Mirku, rozmawiajcie, starajcie się dla siebie nawzajem i będzie git. Powodzenia
  • Odpowiedz
Zachowaj spokój i daj jej ten czas. Sam skorzystaj i zajmij się swoim hobby, tym na co nie miałeś ostatnio czasu. Jeżeli jesteście młodzi to warto spełniać swoje marzenia i plany. Może nie umie połączyć związku ze swoimi planami? Taki czas od siebie może jej w tym pomoc i może jak wrócicie do siebie to będziecie bardziej się wspierać w waszych dążeniach.
Zastanów się z boku mając trochę czasu co się ostatnio
  • Odpowiedz
@V3ntu: nie uważam, że to koniec.
Może warto pogadać i ustalić plan napraqy związku.

Ale też i jedna rzecz - jak ona to widzi..nie wiem, zyjecie razem, hajtacie się, może macie dzieci i ona znowu pewnego dnia się wyprowadzi?
  • Odpowiedz
@V3ntu: IMO jak ktos cie kocha to chce odbudować związek a nie robić sobie przerwy żeby odbudować związek. Jeżeli jej zależy to będzie chciała znaleźć sposób żeby tą sytuacją wyprostować razem z Tobą a nie "zacząć żyć jak dawniej". Co to w ogóle znaczy? Kiedy było to dawniej? Jak nie mieszkaliście razem czy jak nie byliście razem?( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Wookash071 chodziło o sytuację z przed mieszkania razem. Ogólnie gadałem z jej przyjaciółką która jest moja dobrą kumpelą i sama mówi że by była strasznie zaskoczona gdyby zerwała. Mówi, że jeszcze 2 tygodnie temu sama jej opowiadała że nadal mnie strasznie kocha i myśli jak naprawić ten związek by było jeszcze lepiej bo popadamy w monotonię i czasem jesteśmy toksyczni. To jest stanowcza dziewczyna, jakby chciała zerwać to myślę żeby to zrobiła
  • Odpowiedz
nie ma typowych oznak braku zaufania. Zostawia telefon lub włączony laptop i idzie do łazienki albo czasem zostawia nawet telefon do którego znam hasło i ona o tym wie jak idzie na miasto więc gdyby z kimś pisała to by bardziej uważała.


@V3ntu: xdddd
Drugi telefon, kontakt przez innego maila, logowanie tylko w pracy, albo kontakt bez pozostawienia śladu ekektronicznego?

Wy myślicie że wszystkie łaski są głupie? Xd
  • Odpowiedz