Wpis z mikrobloga

Mirki i Miareblki,
powiedzcie tak szczerze, czy przerwa w związku oznacza już definitywny jego koniec?
Będziemy teraz oddzielnie mieszkać z dziewczyną, powiedziała, że jest zmęczona już 3 letnim mieszkaniem razem mimo naszego młodego wieku. Powiedziała, że potrzebuję przerwy żeby od tego odpocząć i zacząć żyć jak dawniej. Powiedziała, że nie wie ile to potrwa, jakoś 2 tygodnie albo miesiąc. Powiedziała, że nadal mnie bardzo kocha ale potrzebuje odpoczynku od tego wszystkiego i chce żebyśmy się nie spotykali jakoś 3 tygodnie bo boi się, że się że popadniemy w monotonię. Nadal chce żebyśmy byli razem ale mieli taki "odpoczynek" lub "przerwę od tego wszystkiego". Ogólnie jej ufam, wiem, że nie pisze z innymi chłopakami i zależy jej na tym związku bo podczas mówienia tego kilka razy powtarzała i bała się żebym nie traktował tego w żaden sposób jako zerwanie.
Czy takie coś ma prawo bytu? Nie wiem czy mam to traktować już jako definitywne zerwanie które się tylko przeciąga w czasie czy jednak jak mi zależy na tym związku to jednak postarać się jeszcze bo może da się to jakoś od odratować
#zwiazki #logikarozowychpaskow i trochę #logikaniebieskichpaskow
  • 50
via Android
  • 0
@Cryptonerd_io przykład jeden z wielu, jak się poznaliśmy to byłem wysportowany i #!$%@? od pół roku ze wracam na siłkę. Po dawnej figurze zostało nic a ja mam tylko swoje gdybania. Pojawił się brzuszek a jej znajomi zaczęli mówić że straciłem dużo na wyglądzie i jej jest przykro że nie dbam o siebie tak jak kiedyś i odpuściłem sobie to po związku. Jedna z wielu rzeczy takich jak lenistwo, brak okazywania uczuć
Jak dla mnie jest już pozamiatane. Sam miałem tak jak twoja dziewczyna i byłem też w twojej sytuacji i wniosek jest ten sam to koniec. Jedyna opcja to pokazać, że nie jest pępkiem świata i świat się po niej nie zawali, jak odejdzie. Na przyszłość ucz się co robi, a nie co mówi. Wyprowadzenie się od partnera to nie jest okazywanie miłości. Potem będzie szukać powodu, aby to skończyć i już znalazła.
@V3ntu: Miałem podobnie. Usłyszałem, że się zmieniłem. Lista rzeczy do poprawy. Przyznaję rację, w niektórych rzeczach miała trochę racji. Starałem się, ale skończyło się jak już wspomniałem.

Mam nadzieję, że Tobie się uda. Powodzenia :)
via Android
  • 0
@qusqui21 em, bo zmieniam się dla samego siebie. W sensie niezależnie czy zerwiemy czy nie to będę pracować nad tymi rzeczami bo praca nad swoimi wadami jest ważna
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Instynkt: w sumie spoko xd
Zeszliśmy się razem i było fajnie jak dawniej.
Jakieś 1.5 miesiąca temu znalazłem pracę w zawodzie o którym marzyłem no a, że mieszkaliśmy oddzielnie to nie poświęcałem jej aż tyle czasu i znowu się zaczęło. Zdecydowała się to skończyć no ale całkiem niedawno chciała wrócić tylko ja nie miałem już na to siły xd
No ale nie ma tego złego. Schudłem jakieś 12kg a mam zamiar
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Instynkt: aaa no i nowa praca która pomnożyła mi wypłatę x3.5 sprawiła że zacząłem się ubierać i bardziej dbać o siebie i swoje otoczenie więc nie jestem aż takim obdartusem jak pół roku temu. Więc praca nad sobą jak najbardziej zaliczona ( ͡ ͜ʖ ͡)