Wpis z mikrobloga

  • 704
Od niedawna próbuje sprzedać moje oczko w głowie i absolutnie wyjątkowy samochód jakim jest Alfa Romeo Brera.

Może któryś z Mirków szuka samochodu w cenie Golfa 6 który da mu o wiele więcej radości i przyciągnie wzrok każdego fana motoryzacji?

Wiem,że na tagach jest wiele fanów właśnie tego rzadkiego modelu. W Polsce jest ich około 400 sztuk, a na całym świecie 20 tysięcy. Samochód wielokrotnie doceniany za design, chociażby nagrodą European Car of The Year 2007.

Silnik to 2.2 JTS, 185 km. Nie oszukujmy się diesel do takiego samochodu kompletnie nie pasuje, a nie każdego stać na 3.2 V6. Spalanie w trasie to 7.5 l, więc można jeździć tym samochodem ekonomicznie. Cena dla Mirków to 18000 zł.

Jeśli podoba wam się tyłek Brery dajcie parę plusów dla zasięgu( ͡º ͜ʖ͡º) może znacie kogoś kto szuka fajnego samochodu i nie chce jeździć jak wszyscy Passatem albo A3.

#carboners #samochody #motoryzacja #sprzedam #krakow #alfaromeo #brera
droetker4 - Od niedawna próbuje sprzedać moje oczko w głowie i absolutnie wyjątkowy s...

źródło: comment_1599489838dTbIbVcCz9BfhWy05J4rWK.jpg

Pobierz
  • 149
  • Odpowiedz
@droetker4: Próbujesz sprzedać awaryjnego ulepa z fatalnym silnikiem za relatywnie duży hajs i dziwisz się, ze nikt nie chce tego kupić. Normalnie miliony pytań bez odpowiedzi.
  • Odpowiedz
@kupkesobieciagne: Większa brera czyli 159 ledwo na autozeitung pokonuje paska b5 więc o czym tu gadać.


@Chemical_Brother: Nie jest to raczej wyznacznik czegoś złego, bo pasek B5 pokonuje na tym torze też mocniejszą E46 320D, Pasek B5, tym bardziej z awd, czyli torsenowym quattro to świetne i niezwykle niedoceniane auto.

159 i tego klony ma wadę w postaci wagi. Brera 3.2 JTS V6 Q4 powinna być mega zwinnym
  • Odpowiedz
@droetker4: troche wstyd takim jeździć szczerze mówiąc xD ale każdy ma swoje dziwactwa


@Kantar: Czym wstyd, brerą? (ʘʘ) Czym twoim zdaniem w takim razie nie jest wstyd jeździć?
  • Odpowiedz
Akurat auto jest zbudowane na bazie 159 która jest powszechnie spotykana więc odchodzi problem niedostępności części. Wolę mieć rzadko spotykane auto, i odpowiadać na pytania "a co to takiego" niż słyszeć "kolejny Golf na mieście"


@droetker4: to, że coś jest na bazie nie oznacza, że ma wszystkie części pasujące 1 do 1.
generalnie to @tinder_project: ma rację- mało tego wyszło i to jest imho minus a nie plus.
Głupia mi hejtować alfę, ale jaki to plus, że aut jest mało? Żaden.
Za to poczekaj aż coś się stanie i trzeba będzie poszukać części np. gumowych do tego modelu. Zresztą to samo jest z AR GTV, która była dużo bardziej popularna i co? Nie ma
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ShortyLookMean: Widzę tak średnio 25-27 tysięcy. Są też egzemplarze powyżej 30.
Zastanawiam się, czy warto brać TI, która różni się specjalnym odcieniem plastików w środku, czarną podsufitką i chromowanymi lusterkami... Technicznie to ten sam sprzęt co zwykle wersje.
  • Odpowiedz
@droetker4: w sumie myślę by kupić 3-5 aut do 20k które maja szansę być za lat 15-30 jako tako pożądanymi ze względów wszechobecnej w przyszłym wspomnianym czasie elektryki i dać je dzieciakom w prezentach ślubnych czy z powodu jakichś innych wiekopomnych chwil.
Brera była bita, czy jakaś wtopa inna? 147 miałem swego czasu, bardzo miło wspominam ogólnie, zawieszenia kosztów jedynie pamiętać nie chce bo do dziś dupsko mnie boli. Jak
  • Odpowiedz