Wpis z mikrobloga

@kaaban: myślę że te 90% trochę przesadzone. W wielu firmach rozumie się rolę PO i ma on tam realny wpływ na rozwój produktu. Coraz więcej jest na naszym rynku prawdziwego podejścia zwinnego. Oczywiście mówię o przypadku, gdy PO jest naprawdę kompetentnym człowiekiem, a nie wyznaczonym przez dyrektora przedstawicielem biznesu, który dla zespołu jest po prostu kolejnym upierdliwym klientem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
w dużym uogólnieniu z Wordpressem i hostowaniem / zarządzaniem / ochroną stron internetowych


@Snuffkin: Osobiście nadal nie wiem co to za "produkt" - jakaś nowa captcha czy ki czort?

inzynier jakości klienta (OEM)


@2plus1: Nie wiem czy to żart czy serio jest ktoś taki, tak wszystkomówiące są te nazwy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Snuffkin: gratulacje :) sam mysle o certyfikacji PO żeby lepiej zrozumieć to zagadnienie. Fajnie, ze wrzucilas tez do postu ksiazke, musze sie zapoznać chociaz z moim czytaniem to tak różnie bywa :/
@Snuffkin: gówno praca typowa dla babki która będzie można bez żalu #!$%@?ć jak się coś w projekcie nie uda. Powodzenia, bo PO i PM kobiet to się u nas i u naszych klientów przewija dziesiątki...Zawsze z tym samym skutkiem.