Wpis z mikrobloga

Jaką kwotę napiwku zostawiacie w skrzynce paczkomatu po wyjęciu paczki? Kiedyś nie zostawiałem nic ale po ostatniej rozmowie z paczką znajomych okazało się, że większość z nich zostawia drobne kwoty około 2-10zł. Teraz najczęściej daje piątaka bo przesyłki zazwyczaj mam na drugi dzień od wysłania. A wy ile zostawiacie?

Drejku - Jaką kwotę napiwku zostawiacie w skrzynce paczkomatu po wyjęciu paczki? Kied...

źródło: comment_1599481339FCK5VeBApXXXW0nt1gmitN.jpg

Pobierz

Jaką kwotę napiwku zostawiacie w paczkomacie?

  • Nie zostawiam nic 40.5% (4595)
  • 1-2zł 2.4% (275)
  • 3-5zł 3.6% (406)
  • 6-10zł 2.4% (268)
  • 10-20zł 4.1% (468)
  • 20zł i więcej 47.0% (5341)

Oddanych głosów: 11353

  • 224
  • Odpowiedz
@Krizz Według mnie OP pokazał klasę, gdyż stara się popularyzować szlachetną inicjatywę okazywania wsparcia dla kurierów inpostu za ich fuchę ale wiadomo polska niegotowa i zrodziła się gównoburza
  • Odpowiedz
misiu kolorowy, to że ktoś nie robi jak Ty, nie upoważnia Cię do obrażania. Żyj i daj żyć innym. Paradoksalnie wyszed z Ciebie burak bo chciałeś zabłysnąć jaki to z Ciebie dzolo, a w komentarzach pokazałeś słomę z butów


@Krizz: Wiesz, niektórzy to i nie myją rąk po sraniu, bo i po co. Później się z tobą witają taką ręką nieumytą...

Takie rzeczy jak zostawianie napiwków(również w paczkomacie) to absolutne podstawy
  • Odpowiedz
@Drejku: Pracuję w urzędzie miasta przy wydawaniu dowodów osobistych. Jakieś 70% ludzi jest normalna i zostawia mi zawsze te 2 czy 5 zł, ale reszta... no ręce opadają. Jak można tak nie szanować cudzej pracy?

Co do paczkomatów, to zależy, jeżeli obsługa była ok to około 10 procent wartości zamówienia, a jeżeli wiem że kurierem jest ładna miła młoda dziewczyna (czasem się trafia akurat jak kurierzy są przy paczkomatach) to jakieś
  • Odpowiedz