Wpis z mikrobloga

Jaką kwotę napiwku zostawiacie w skrzynce paczkomatu po wyjęciu paczki? Kiedyś nie zostawiałem nic ale po ostatniej rozmowie z paczką znajomych okazało się, że większość z nich zostawia drobne kwoty około 2-10zł. Teraz najczęściej daje piątaka bo przesyłki zazwyczaj mam na drugi dzień od wysłania. A wy ile zostawiacie?

Pobierz
źródło: comment_1599481339FCK5VeBApXXXW0nt1gmitN.jpg

Jaką kwotę napiwku zostawiacie w paczkomacie?

  • Nie zostawiam nic 40.5% (4594)
  • 1-2zł 2.4% (275)
  • 3-5zł 3.6% (405)
  • 6-10zł 2.4% (268)
  • 10-20zł 4.1% (467)
  • 20zł i więcej 47.1% (5340)

Oddanych głosów: 11349

  • 224
@Drejku: Nie rozumiem jak można być bucem i nic nie zostawić. Ostatnio zamówiłem Rolexa Daytona Platinum Ice-Blue/Hindu-Arabic Dial do paczkomatu. Oczywiście kultura wymagała zostawienia 10% wartości paczki jako napiwek więc mam nadzieję, że kurier ucieszył się z 50 tysięcy.
@deusvult_ różnica polega na tym, że płacisz za usługę transportu, a kelner ma płacone za to, że obsługuje klienta przez pracodawcę. Przestań gadac takie idiotyczne rzeczy, że tego kultura wymaga, napiwek nie jest obowiązkowy to ty o tym decydujesz czy chcesz dać i czy jesteś zadowolony z tego jak ciebie obsłużył.
ja zawsze lece do pobliskiej lodziarni i kupuje 3 gałki lodów waniliowych ewentualnie wiśniowych, zawsze zostawiam w paczkomacie w formie napiwku , glownie latem bo kurier moze miec chec sie ochlodzic.