Wpis z mikrobloga

@kolegikolega: strasznie zwykła, typowa łazienka. Niestety jak dla mnie bez szału. Ale za chwilę sama będę wykańczać swoją i mam pomysł na klasyczną, białą łazienkę z drewnem. Też ktoś zaraz powie, że typowo i bez szału. I co z tego? Nic. To nam, użytkownikom ma się podobać, a reszta jest nieważna, wszystkim nie dogodzisz ¯_(ツ)_/¯ także fajnie, że Twoja Ci się podoba i miłego srank... ekhm, użytkowania ( ͡° ͜
@kolegikolega: Dla mnie drewno jest z elementem dekoracyjnym. Jest spoko, ale wyznaje minimalizm i z elementow drewnianych zostawiłabym: meble i pasek na ścianie, ale ciemniejszy - w kolorze mebli. Płytki ściana i podłoga dałabym w kolorze płytek szarych na gorze ściany, czyli tych jaśniejszych. Drewno z wanny bym wywaliła. LEDy ekstra polecam bo to wygodne w nocy :) generalnie tak, jak piszą: schludnie choć za dużo.
@kolegikolega: Całkiem fajnie to razem wygląda. W sensie czysto i dość przestronnie, chociaż chyba skończył Ci się papier toaletowy.
Czy łazienka ma ogrzewanie podłogowe? Jeśli nie, to dokup jeszcze jeden dywanik. Nie będą ci stópki marzły przy myciu zębów.
Wanna chyba nie ma żadnej osłonki, więc pewnie przy kąpieli/prysznicu zachlapiesz podłogę.
Ułożenie rzeczy na wannie wskazuje, że wszystko się będzie przewracało przy użytkowaniu prysznica. Wyjściem może być koszyczek. Nie będzie brudnych