Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Gaku745: Rzezie państwowej armii na ludności cywilnej i masowe wywózki ludności to "przypadki" xD, typowy jednak z ciebie komuch. Robisz się na altruistę, a pewnie podczas rewolucji bez mrugnięcia okiem zastrzeliłbyś kogoś tylko dlatego, że ma więcej od ciebie. Dla mnie nawet życie komucha jest warte więcej niż jakiekolwiek pieniądze i nie zabiłbym nikogo za nic na świecie. Dla ciebie jestem pewnie tylko "przypadkiem" liczącym się tylko przy spisie osób
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Gaku745: Co za absurdalny argument? Zbydlęcenie ISIS w jakikolwiek sposób usprawiedliwia sens zamordowania chociaż jednej niewinnej osoby przez ich przeciwników? Co niewinny Ahmed zrobił finansowanym przez USA Kurdyjskim żołdakom, którzy go zabili?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Gaku745: Zresztą kapitalizmu nie było na świecie od prawie stulecia. Nie oskarżaj go o coś, co jest jego zaprzeczeniem ( światowe pół rządy korporacji czerpiących swoją siłę z danej im przez rządy uprzywilejowanej pozycji).
  • Odpowiedz
@Ekspert_od_niczego: Muszę przyznać że swoją drogą ciekawa taktyka.

Najpierw odetnij się od porażek wszystkich kapitalistycznych systemów i powiedz że nie ma prawdziwego kapitalizmu od 100 lat. (nawet jeśli jest)

Potem nazwij wszystko inne co doprowadziło do śmierci ludzi zbrodniczym komunizmem i marksizmem. (nawet jeśli nie było)

Sam bym na to nie wpadł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Gaku745:

Owszem, dlatego będę chciał, aby życie bez problemów wiodła jak największa ilość ludzi na świecie.

W komunistyczny sposób, czyli mordując i terroryzując tych, którzy mają problem nie pasowania do waszej nierealnej wizji społeczeństwa?
Ja chcę rozwiązania problemów ludności, poprzez umożliwienie im ich samodzielnego rozwiazania - bez narzucania państwowych blokad, podatków itp. Kapitalizm oznacza wzrost gospodarczy, socjalizm - stagnację. Bogaci się bogacą szybciej, ale bogacą się wszyscy - dlatego teoria
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Gaku745: Jaki kapitalistyczny system poniósł porażkę? "Kapitalizm - system gospodarczy oparty na prywatnej (nie mieszanej) własności środków produkcji i w konsekwencji czerpania z nich zysku, oraz na SWOBODNYM obrocie dobrami w ramach rynku." Ile jesteś w stanie podać takich przypadków?
  • Odpowiedz
@Ekspert_od_niczego: Ale czemu mówisz rzeczy których nigdy nie napisałem? Jakim mordem i terrorem? Czy ja napisałem coś o mordzie i terrorze? Oczywistym jest, że tego nie poipieram.

Kapitalizm oznacza codekadowe kryzysy, upadki i nędze, socjalizmu nigdy nie było, bogaci się bogacą a my zarabiamy coraz mniej, obejrzyj sobie jak spada stosunek produktywności do wynagrodzenia. Pomimo że produktywnośc wzrosła o +69.3%, godzinowe wynagrodzenie wzrosło tylko o +11.6%. Gdzie to nasze bogacenie się poszło? Gdzie poszło nasze wynagrodzenie? Ano proste - do kieszeni bogaczy i oligarchów, plutokracji która gotowa jest sprzedać nas na śmierć byle tylko zwiększyć swój profit. Jak ty chcesz się bronić przed tymi ludźmi w kapitalizmie, co? W jaki sposób chcesz być wolny kiedy będziesz coraz bardziej wykupywany?

dlatego teoria Marksa była błędna i
G.....5 - @Ekspertodniczego: Ale czemu mówisz rzeczy których nigdy nie napisałem? Jak...

źródło: comment_1599439309a9LBym2sdsRnejnT9TeYCC.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Nie robimy konkursu. Nigdy ci krzywdy nie zrobiłem, a ty chcesz mnie okraść z moich pieniędzy.


@Ekspert_od_niczego: Człowieku jesteś chory? Wszystko w porządku? Czemu bez przerwy próbujesz mi coś zarzucić? xD

Za chwilę zaczniesz się mnie pytać czy przestałem bić swoją żonę. To jest ten rodzaj poziomu pytań xD
  • Odpowiedz
Akap to jedyny prawdziwy anarchizm bo wszelki anarchizm inspirujący się komunizmem zastępuje państwo komuną która praktycznie niczym się od państwa nie różni.


@Drakii: #!$%@? mnie to że taki wysryw dał radę zgromadzić 11 plusów w momencie kiedy to piszę. To jest absolutnie ahistoryczne kłamstwo xD

Proudhorn jest określany jako jeden z pierwszych współczesnych anarchistów, Proudhorn, autor twierdzenia "własność to kradzież". Proudhorn, zatwardziały antykapitalista
  • Odpowiedz