Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
Widzę że coraz więcej recenzentów (wcześniej Doug DeMuro na temat #e39 #m5, teraz ten) za zaczynają zauważać jaką perfekcją były auta lat 90 w szczególności #bmw

Wydaje mi się że w szaleństwie nowego straciliśmy się mocno. Auta stały się wielkie, ciężkie i pełne elektroniki. Pewno, elektronika ułatwia życie i wiele bajerów jest fajnych, jednak czy te dodatkowe kilogramy i "bezpieczności dla pieszych" to nie jest coś za co zapłaciliśmy zbyt dużą cenę?

Pamietam moje pierwsze #e36, to auto sprawiło, że z typa zawsze uważającego auta za nudne shitboxy (jeździłem seatem toledo 1.6l w gazie i zawsze byłem.bardziej za ciekawymi motocyklami) spowodowało miłość do jazdy i samochodów.

Po 5 latach od momentu jaj się rozstaliśmy kupiłem drugie e36 i byłem tak oczarowany ponownie.. Chociaż jeździłem wieloma nowymi autami. Jednak ten surowy sposób prowadzenia, ta zabawa wynikająca z prostoty tego samochodu i genialnemu zawieszeniu.

Nie dziwi mnie zachwyt tych ludzi (którzy zresztą jeżdżą dla testów ferrari więc mają z czym porównywać). Dokładnie mam te same przemyślenia co gość z video.

#bmw #samochody #carboners

#sorekcars - sprzedaje i recenzuje samochody
sorek - Widzę że coraz więcej recenzentów (wcześniej Doug DeMuro na temat #e39 #m5, t...
  • 13
@sorek: jezdzilem wieloma furami, lepszymi i gorszymi ale ja osobiscie najlepiej sie czulem w e46 328. Jasne ze nowe fajniejsze i lepsze na codzien, ale ja tam chetnie wracam do tego klimatu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kolak68: e46 jest fajne, niestety nie daje tej samej przyjemności z jazdy i pewności prowadzenia co e36. Jest za ciężkie. Dlatego ja w tej klasie zdecydowanie wolę e39 ;)
@sorek: taa mam e46 po e36 i nie mogę się doczekać aż je sprzedam i kupie e36... skusiłem się na łatwiejsze i tańsze kupno bmw z większym silnikiem (bo w e46 2.5 lub 2.8 to łatwy temat) ale to gówno na gwincie i zabetonowanym tyle prowadzi się gorzej niż e36 na seryjnym mtechnik zawiasie. Obym to sprzedał i kupił jakiegoś ładnego ISa w górę bo nie wytrzymam dłużej ( ͡°