Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
#angielski #gry #mmorpg

Jaką polecacie grę, żeby móc porozmawiać sobie po angielsku?

Grałem ostatnio sporo w #leagueoflegends ale tam tylko głównie pisałem. Bo żeby z kimś gadać, to trzeba dołączyć do grupy.

Jeśli chodzi o gry online jakie kiedyś grałem to:
- #metin2, ale tylko po polsku,
- #cs2d (odmiana Counter Strike w 2D) ale tam się nie gada,
- #battlefieldheroes, bardzo przyjemna gierka, ale oficjalnie już nie działa, nie pamiętam czy tam można było gadać. Może coś innego z #battleroyal? Aby było casualowe. Fortnite?

Z tego co kojarzę to w Counter Strike się gada (i nie trzeba dołączać do grupy). Ale średnio lubię takie try hardowe gierki online (podobnie jak Call of Duty - lubię ale tylko single player). Tak samo strategie (np. Age of Empires, Kozacy) to tylko offline.

Tibia mnie niestety ominęła.

Ogólnie lubię gry #crpg, ale szukam jakiejś casualowej gierki. Żeby nie psuć innym gry. Bo ani nie mam czasu na masterowanie, a i mój angielski w mowie jest tragiczny (prawie nic ze słuchu nie rozumiem).

Wiem że są gry które są całkiem casualowe jak np. #mapplestory, ale one chyba nie wymuszają rozmów.

Na początek chciałbym posłuchać innych, a potem włączać się do rozmów.

Na razie mam słabego kompa, ale będę miał mocniejszego. Może Fortnite spełni moje wymagania? Kiedyś widziałem GTA San Andreas online, ale nie podeszło mi (chyba za bardzo skomplikowane).
  • 6
  • Odpowiedz