Wpis z mikrobloga

@Zivaincel: Magia :) Sposob odzywiania, ktory zbawi Polske. :)
In addition, ketones have been shown to reduce inflammation and production of reactive oxygen species, as well as to up-regulate mitochondria in the brain.While all of these may have significant cumulative and synergistic effects in the months or years that precede cognitive impairment, it is striking how quickly the brain responded to a single week of dietary change or 30 min
Pobierz
źródło: comment_1599330204fo6lJpKoO6CKZJkV4WQQLq.jpg
@Zivaincel: spytaj się o czoczo, wpadnie wypuszczony z komórki pod schodami wariat, rzuci kilkoma niezrozumiałymi słowami, wykresami z dupy, screnami #!$%@? wie skąd, napisze kilka haseł po polsku po czym stwierdzisz, o #!$%@? ten to się zna, na pewno to działa, jak mam jeśc, ucz mnie mistrzu.
A mistrz świetnie pasuje do powiedzenia, gruby uczy jak schudnąć.
@NooB1980 i omówienie szkodliwości węgli na organizm ludzki ʕʔ chyba jedyne con mi może zaszkodzić to czytanie Twoich wysrywywow (ʘʘ) trzeba by przeprowadzić badanie na temat "jak czytanie gówno badań wpływa na progres sylwetkowy u bywalców silowni, bo według moich autorskich obserwacji im ktoś więcej ich czyta i rzuca nimi na prawo i lewo tym gorzej się prezentuje xd
@Hamer93: Aha gimbusie. Gimbusy, ryby i dzieci glosu nie maja. Ta stara, znana od wiekow prawda nie wziela sie z prozni.¯\_(ツ)_/¯

Smialo mozes wejsc w polemike na temat szkodliwosci glukozy, a nie #!$%@? glupoty po proznosci. xD

Typowe postawa dla przecietniakow/wypokow, ktorzy chcieliby ale bojo sie( jak dziewica). xD
cya