Wpis z mikrobloga

Dobra, od dłuższego czasu obserwuję dziewczyny z #wk i tutaj postaram się opisać co o nich myślę.

Kaja (dziewczyna owcy) - jako jedyna chyba faktycznie jest na siłowni co najmniej tyle co na instagramie. Widać spory progres względem przeszłości, jest sprawna, widać że lubi się podejmować nowych wyzwań, tak jak jej chłop ma duże d00psko którym chętnie świeci na instagramie.

Natalia (dziewczyna robura) - więcej zdjęć niż pracy. Dziewczyny raczej skupiają się na treningu który ma sprawić że będą sprawniejsze i lepiej wyglądać, moim zdaniem natalia jest po prostu naturalnie szczupła i umięśniona, braki jej było widać chociażby na filmie z toru ninja warrior gdzie Kaja śmigała po nim jak kot a w tle było widać że Robur chociażby pomaga jej się podciągnąć (XD). trochę fejk, wzorowy Instagram, czasem pogada coś o kosmetykach.

Agata (dziewczyna sakera) - szczerze to nwm czemu saker z nią jest. IQ może trochę większe niż przeciętnej tik tokerki, może w granicach rozmiaru buta. W każdym bądź razie nie wydaje się być okazem inteligencji. Totalnie nie podoba mi się jej piercing (jakaś metalowa kulka w zębach i te kółko w nosie-jak widzę takie coś u dziewczyn to magnes neodymowy się w kieszeni otwiera). Wydziarana. Pamiętam że miała dziarę swojego psa. Później chyba znalazła 2 psa na ulicy, przygarnęła, wstawiała go na Instagrama, po tygodniu doszła do wniosku że w sumie go lubi i go też sobie wydziara. Od pół roku nie widziałem tych psów na ich Instagramach, mam nadzieję że jeszcze żyją i są szczęśliwymi zwierzętami. Często wstawia jakieś durne filmy i zdjęcia z głupimi minami i jeszcze głupszymi podpisami na stories. Pewnie ją i jej fanbase ją bawi, mi i zgaduję że większości osób cringe, ale każdy ma prawo wstawiać do internetu co chce. A no tak, zapomniałem o siłowni xd. Z rok temu zrobiła redukcję chyba 9kg zeszło, z tej okazji napisała książkę o diecie, w końcu ekspertka. To chyba jedyna książka za którą trzeba płacić na sklepie. Jeśli chodzi o nawyki żywieniowe to lubi jakiś fast food do filmu, jak święta są to 3 dni stories widzę że się nażarła ciasta, głównie brzucha wywalonego jak zdechła foka na plażę. No żadna z dziewczyn mnie nie przekonuje, ale ta najbardziej.

Koryna (dziewczyna ponczka) - wiele lat cicha woda w ekipie, wiadomo było że jest i tyle. Zacząłem ją obserwować na instagramie jak miała kilka tysięcy obserwujących. Studiuje na ASP XD (*musiałem). Na początku podobało mi się, laska ma w------e na siłownię, nie flexuje się, nie wstawia nic głupiego na Instagram. Do czasu. Później zapowiedziała wielki powrót na siłownie. Wow. Ludzie kibicowali, ja w sumie trochę też, byłem ciekaw zmian. Po jakimś czasie temat ucichł. Takich powrotów pamiętam ze 3 xd. Ponczek zaszczepił miłość do kalenistyki więc zaczęła boostować stanie na rękach, na jej instagramie jest filmik z failem, nwm czy celowym bo czego innego można było się spodziewać stając na rękach w sukience na plaży ( ͡° ͜ʖ ͡°). W wakacje doszło do przełomu bo cicha i spokojna Korynka zaczęła wstawiać zdjęcia do których pewnie niejeden chłop mógł se pomarzyć ( ͡° ͜ʖ ͡°). Zaczęło się od zdjęć z ultra wielkim d00pskiem, nwm co się stało ale w ciągu pół roku ta część ciała u niej urosła 3 krotnie i owca ma konkurencję w ekipie. Chyba założyła kanał na Yt ale zniechęciła się szybciej niż do siłowni, co w sumie jest wyczynem, czasowo mogłoby konkurować z Usaintem Boltem na 100m. Coś się zaczęła udzielać, te zdjęcia na instagramie, chyba z racji końca studiów ogarnęła że kończy ASP i chyba lepiej czerpać zarobek z bycia częścią ekipy chłopaka niż tego co może mieć po studiach. Jakoś za nią nie przepadam, ale może dlatego że jestem matematykiem i dla mnie 2+2 to zawsze 4, a filozofowie i artyści nie zawsze się z tym zgadzają. Ale szanuję że przez tyle lat potrafiła mieć gdzieś tą siłownię i nie próbowała na siłę zrobić z siebie ikony z tym związanej jak np natalia z Agatą.
#warszawskikoks #youtube #yt #mikrokoksy #kobiety #instagram
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@murarz13: oni mają chyba ponad milion złotych obrotu miesięcznie, chyba trzeba być fanem aby kupować rzeczy dzika w cenach Tommyego Hilfingera, zwłaszcza że w tych bluzach latają chłopaczki 50kg wagi.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@michalxd21: Kiedyś mi się bardzo miło oglądało Kaję. Chodziłam na siłownię sama z siebie, później trafiłam na jej kanał i naprawdę kilka patentów np. żywieniowych czy chociażby w mobilizacji "ściągnęłam" od niej. Teraz nie jestem w stanie jej oglądać, widać, że jest nastawiona tylko na hajs i na wyświetlenia, ale fakt faktem, dziewczyna ma pasję do sportu, a nie udziela się tam "z braku laku".
  • Odpowiedz
@Twinkle: Kaja co chwila robi jakiś challenge i widzę że masa znajomych bierze w tym udział. Nawet jeśli jest nastawiona na hajs i wyświetlenia to przynajmniej robi to sumiennie a reszcie kiedy tylko się chce. Akurat nie rozumiem i nigdy nie zrozumiem wstawiania dupska na instagram jako atut chodzenia na siłownię, pewnie gdyby moja dziewczyna wstawiała dupsko w każdym poście bym był temu przeciwny ale one na tym zarabiają więc
  • Odpowiedz
@michalxd21: ja to najbardziej nie lubię Koryny xD Kaja najbardziej ogarnięta z damskiej części i próbuje działać trochę na swoje nazwisko - jako jedyna ma charyzmę i energię żeby występować w roli głównej w niektórych filmach. Agata i Natalia to taki dodatek do Robura i Sakera ale imo sympatyczne i wnoszą urozmaicenie.

Koryna taka cicha myszka która nie chciała występować przed kamerami ale niedawno to zmieniła. Na jej obronę mogę
  • Odpowiedz
@WhiteRaven12: bo pieniążki za świecenie dupskiem na Instagramie >pieniążki z najlepszej roboty po gównianym ASP. Ale może chłopaki mają f----z jak widzą 300 komentarzy stulejarzy śliniących się do pośladów ich kobiet że jakoś im to pomaga? Może Ponczek dzięki temu wyciska 3kg więcej?
  • Odpowiedz
  • 0
@luke-nowak: nie zrobię, z jednej prostej przyczyny- przestałem śledzić to uniwersum. Jak to pisałem miałem 20 lat, chodziłem regularnie na siłownię, była pandemia i nie miałem co robić. Teraz nie wiem, czy dorosłem, czy o co chodzi, ale kompletnie mnie te filmy nie jarają, a wręcz chłopaki zaczęli mnie irytować- bo ile można słuchać prymitywnego "jazda z k-----i!"? Na siłownię też przestałem chodzić z braku czasu. Ogólnie to odfiltrowałem sobie
  • Odpowiedz