Wpis z mikrobloga

@naimad77: Pamiętam jak w 2002r przyleciała do mamy znajoma z Australii z dziećmi. Dzieci starsze ode mnie sam miałem wtedy 13 lat. W Australii nie było czegoś takiego i kupili sobie po 5 sztuk aby tam znajomym swoim jeszcze dać. I tak samo pistolety na kulki, bo tam też czegoś takiego nie było.

Na biurku miałem też ściągę do szkoły.. i pytali się mnie co to jest bo małe i
  • Odpowiedz
@Mefedronka: ja za to w kącie siedziałem nawet xD
I nawet nie świeciłem innym po oczach, tylko raczej po suficie, bo było widać większą plamkę.
To nieeee, wskaźniczek zabrany, tellet idzie posiedzieć do sztumu na kilka minut i jeszcze mame musiała odebrać zabawkę od pań ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Wracając do protestów, niezależnie od poglądów, nie zdziwił bym się, gdy ten kto świeci tym(kilkukrotnie silniejszym) młodemu policjantowi/milicjantowi w oczy, potem na dołku ma jak w tym filmieCośtam Orange, gdzie im przylepiają oczy, by nie mogli zamknąć i poszczają okrutne filmy, by przeprogramować im głowy w morderców, tylko że tu dostają laserami po oczach w ramach zemsty, przecież to tak sami jak by ktoś komuś fizycznie wbił coś w oko/wlał jakiś kwas.
IQ tłumu jest wysokości osobnika z najniższym numerkiem(tłum głupieje poprzez samonapędzającą się głupotę), kto to wymyślił? przecież to jest zbrodnia, okaleczanie, robienie z ludzi inwalidów.
Wiem że za świecenie pilotom podchodzącym do lądowania były wyroki. Ciekawe czy będą wyroki za świecenie policjantom zamieszkowym plus za wdychanie rakotwórczych oparów z opon.
Nie jestem fanem policji/milicji, ale sporo z tych młodych chłopaków idzie do służb by nałożyć żarcie do michy rodziny.
Robienie z kogoś inwalidy, bo tak robią w stanach, to tak trzeba robić wszędzie, jest przejawem wspomnianego wyżej ogłupienia IQ tłumu.
Sam się tym dość długo bawiłem i na lewym oku mam -3,5, plus paskudny astygmatyzm, nie wiem czy od tego, ale mądrzy to mu nie byliśmy, tylko że wtedy mieliśmy po 12 lat, nie świeciliśmy sobie cały czas w oczy,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
pomysl sobie jak W Białorusi święcili milicji sd laserami 303 od chińczyka które potrafią czarne podpalić x

Przekebana robota tracić częściowo wzrok dla łysiejącego dziada z zapędami na dyktaturę dla marnych groszy

@Norskee: Przecież tam w ORMO zostały głównie ruskie lub sympatycy Januszawładzy.
Więc dobrze im tak i to nie tylko oczy powinno im się wypalać za to co robią z obywatelami.
  • Odpowiedz