Wpis z mikrobloga

@NitrousOxide pomysl sobie jak W Białorusi święcili milicji sd laserami 303 od chińczyka które potrafią czarne podpalić x
Przekebana robota tracić częściowo wzrok dla łysiejącego dziada z zapędami na dyktaturę dla marnych groszy
  • Odpowiedz
@naimad77: Ojciec przywiózł mi z Chin jakoś w mocno wczesnych latach 90, zanim dotarło dobrze do Polski. Potem jak pojechałem z rodzicami w lato na mazury i latało dużo świetlików, trollowałem polaczków, którzy ganiali za światełkiem bo myśleli że to jakiś świetlik-mutant i zgarną dobry hajs za złapanie:D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@naimad77: kiedyś sobie w oko tym przyświeciłem i teraz mam wadę wzroku na jedno oko +2.5( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wtedy to nieźle n------e w głowie miałem. Powinni to zabronić i dzieciom nie sprzedawać.
  • Odpowiedz
  • 0
@naimad77 miałem matka mi zabronila to kupić, a jak już kupiłem, to sama mnie zabrała na jarmark i chciała mi kupić. Wtedy się wydało, że już mam.
  • Odpowiedz
@andy27 miałem kolegę równie "mądrego" :D co celowal sobie bezpośrednio w źrenice chcąc udowodnić że to nieszkodliwe, choć sądząc po jego bystrości umysłu promień dotarł o wiele dalej niż gałka oczna :D
  • Odpowiedz