Wpis z mikrobloga

@mroznykasztan: 28 lat temu. Brzmi równie dumnie co pierwsze miejsce w powiatowym turnieju tenisa stołowego u dowolnego wfisty. Popatrz na kanał ŁNP i filmy z odpraw: "panowie, #!$%@?, #!$%@?, panowie, panowie, #!$%@?". Chłop nie ma pojęcia co robi

@kre-dens: wtedy pamiętam była nagonka na Leo, teraz podobna sytuacja jest jeszcze z Nawałką, po latach będziemy tę dwójkę wspominać i tęsknić, Leo już żałujemy
  • Odpowiedz
@kre-dens: Pamiętam jako młody gnój szkalowałem go za mecz z Finlandią. 4 dni później zobaczyłem odmienioną reprezentację w meczu z Serbią zremisowanym 1:1 gdzie Polska grała jak na swoje ówczesne warunki wspaniały futbol. Potem skromna wygrana z Kazachstanem i mecz z Portugalią, który dla wielu jest najwspanialszym wspomnieniem tamtej piłkarskiej dekady. Tylko wygrana z Niemcami w 2014 to przebiła...
  • Odpowiedz
@kre-dens: Wykopki to jest jednak stan umysłu xD Nie chce mi sie szukać, ale założe się, że ten Wasz Wielki SELEKCJONER 11 lat temu, kiedy #!$%@?ł koncertowo 3:0 ze Słowenią był mieszany przez Was z gównem, a dzisiaj jest bohaterem tylko dlatego, że reprezentacja gra jeszcze bardziej #!$%@? niż ta z 2009 roku.
  • Odpowiedz