Wpis z mikrobloga

@kre-dens: No i co ten Beenhakker takiego osiągnął? Bo z tego co wiem to za jego kadencji Polska poniosła sromotną klęskę na euro 2008, w dodatku nie zakwalifikował się na mundial 2010. Nie wiem czemu, ale w Polsce panuje jakiś kult i mit Beenhakkera jako jakiegoś boga trenerki, a on nic u nas nie osiągnął.
  • Odpowiedz
@Menel94 nawet nie chodzi o to co osiągnął ale jaki był. Pamiętam jego wypowiedzi, jak mówił na konferencjach prasowych itp.
To był człowiek, który budził szacunek. Tym jak mówił, co mówił, jak się zachowywał. Nie jak dziecko we mgle.
No i było po nim widać, że wie co robi, co chce osiągnąć i jak to osiągnąć. Nie udało się z wielu powodów ale to nie zmienia faktu, że to był zupełnie
  • Odpowiedz
@kre-dens: Kurde jak Leo z takimi patałachami dostał się na Euro to z taką paką jaką mieliśmy na Euro 2016 każdy by telepał przed nami portkami. Szkoda chłopa, bo widać było że pod koniec jego przygody z polską kadrą robił wszystko na #!$%@? i chciał się stamtąd jak najszybciej zawinąć - na sam koniec już nawet tego nie ukrywał i spędzał większość czasu w Feyenoordzie.
  • Odpowiedz
@Gymski: i z tym się zgadzam. Ale medal to mogła zrobić kadra na Euro 16. Wtedy były możliwości, raz bo żarło wszystkim w kadrze, dwa była drabinka na finał ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 5
@golonko ah nawet nie gadaj. Gdyby nie te karne to sądzę że finał byśmy spokojnie ogarnęli. Walia wtedy była do zrobienia nawet bez lewego
  • Odpowiedz
XD o medal?


@golonko: gosciu ty zejdz lepiej na ziemie, teraz szpica: Bayern, Napoli, Herhta, bramka: Juve, West Ham, pomoc: Lokomotiv, Napoli, WBA, Leeds, Torino, obrona: Dynamo, Monaco, Southampton, mam dalej? natomiast za Leo: Rasiak, Smolarek, Glowacki, Bak, Matusiak, jprdl Golanski, czy Baszczynski. kazdy z polskiej ligi lub max z mizernego Lens. chodzi o to, ze doslownie byle jaki inny TRENER z taka kadra jaka mamy teraz... gralby o te
  • Odpowiedz
@kre-dens do dzisiaj pamiętam najlepszy mecz ever z Portugalia jak miałem szczękę na ziemi. Bronowicki przykryl wtedy ronaldo. Piękne to było. W życiu nie widziałem takiego stylu w kadrze.
  • Odpowiedz